1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. işte Chainlink LINK coin yükselişinin nedeni!

işte Chainlink LINK coin yükselişinin nedeni!

işte Chainlink LINK coin yükselişinin nedeni!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Chainlink LINK coin, ilk 100 arasında, günün en çok yükselen coini. İşte LINK coini yükselten kritik açıklama.

Chainlink açıklaması sonrası LINK coin yükseliyor

Market Cap değerine göre 21. en büyük kripto para birimi olan Chainlink (LINK), son 24 saatte %11.20 oranında yükseldi. Bu yükselişiyle LINK, coinmarketcap sıralamsında ilk 100’de bulunan coinler arasında birinci durumda. 

LINK coinin yükselişi, Salı günü Chainlink ekibinin yaptığı açıklama sonrası geldi. Chainlink eibi, ” Uzun vade Hedefler, Yol Haritası ve  İlk uygulamaları” başlığıyla yaptıkları açıklamada, veri oracle blockchain platformunun gelecek planları hakkında bilgi verdi. 

 

chainlink link coin
Chainlink (LINK) günün en çok yükselen ilk 100 coini. Kaynak: Coinmarketcap

Bir blog post olarak yayımlanan, ve “Chainlink Ekonomik 2.0” konseptinde olan yazıda ekip, bundan sonraki süreçte, sistemin ölçeklendirilmesi daha fazla blockchainin entegre edilmesi ve stakeing üzerine yoğunlaşacaklarını ifade ediyor. 

Yazıda, staking sürecinin Chainlink’e daha fazla kriptoekonomik güvence sağlayacağı vurgulanıyor. 

LINK coin stake edilmesi, nodesların çalışarak, Chainlink ağına para kazandırması anlamına geliyor.

chainlink işte Chainlink LINK coin yükselişinin nedeni!

LINK coin stake planında, Chainlink’e olan kullanıcı güveninin artırılması öngörülüyor. Ayrıca, Delege staking sistemlerinin oluşturularak, LINI coin topluluğunun faaliyetlere katılması hedefleniyor. Bunlara ilaveten yeni politikanın uzun vade LINK tutanların kazanç elde etmesine yönelik bir hamle olması da dikkat çekiyor. 

LINK coin, haberin etkisiyle atağa geçerek, 9 dolara kadar tırmandı. LINK yazı anında 8,3 dolar ile bir düzeltme aşamasında. 

Canlı LINK fiyatı: $ 7.40

İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025

İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: