Chainlink balinaları da boş durmuyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Chainlink Balinaları aylarca biriktikten sonra LINK’in arzının yaklaşık %25’ine sahip oldu.

Chainlink balinaları biriktirmeye devam ediyor

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’teki balinalar, son birkaç aydır istikrarlı bir şekilde LINK tokenleri biriktiriyor, öyle ki artık kripto para arzının dörtte birine sahipler.

Kripto analitik firması Santiment tarafından paylaşılan verilere göre, 100.000 ila 10 milyon LINK tokeni tutan Chainlink milyoner adresleri, kripto para tarihinde sahip oldukları en büyük miktarı tutmak için aylardır birikiyor.

175 yıllık haber ajansı Associated Press (AP) bugün erken saatlerde, yeni bir ortaklık aracılığıyla Chainlink’e ekonomi, spor ve seçim verilerini sağlayacağını açıkladı. Hareket, hem veri kaynaklarının akıllı sözleşmelere nasıl değer verdiğini hem de AP verilerini kullanarak akıllı sözleşmelerin neler başarabileceğini iyileştirecek.

Chainlink’in kurucu ortağı Sergey Nazarov’a göre, ağın kehanetleri, geliştiricilerin kullanıcılar için faiz uygulamaları oluşturabileceği oranda blok zincirlerine yeni veriler getirebilir, böylece AP’nin imzalı verileri, geliştiricilerin merkezi olmayan finans uygulamaları ve “geniş kapsamlı” ile ilişkili akıllı sözleşmeler oluşturduğunu görebilir. önceden erişilemeyen bir dizi konu.”

Hareket, LINK’in fiyatını yükseltti ve görünüşte takılıp kaldığı bir ticaret aralığından çıktı. Son 12 ayda, LINK %140’ın üzerinde arttı.

chainlink balinaları

Bu yılın başlarında, CryptoGlobe’un bildirdiği gibi, “EllioTrades Crypto” YouTube kanalının sahibi/sunucusu kripto analisti/etkileyici Elliot Wainman, 300.000’den fazla abonesine – teknik analizine göre – Chainlink’in Bitcoin’e karşı çok daha yükseğe çıkacağını söyledi, bu da oracle paralarının patlamasına” yol açabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Chainlink balinaları da boş durmuyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.