1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü CEO’ya göre bu altcoin yıl sonuna kadar patlama yapacak!

Ünlü CEO’ya göre bu altcoin yıl sonuna kadar patlama yapacak!

Ünlü CEO’ya göre bu altcoin yıl sonuna kadar patlama yapacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto borası BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, katıldığı bir yayında son günlerin popüler kripto parası Ethereum hakkında konuştu. Detaylar ve Ethereum’a ilişkin teknik veriler haberimizde.

Ünlü CEO’ya göre bu altcoin yıl sonuna kadar patlama yapacak!

Bu hafta dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu olan Ethereum için çok önemli bir hafta olacak. Gözler Ethereum’un üzerinde ve geliştiricilerin uzun süredir üzerinde çalışştığı birleştirme Ethereum’un sistemini tamamen değiştirecek.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl

Önemli haftanın başlangıcında Ethereum, 1.700 doların üzerinde işlem görüyor. Altcoinlerin lideri için güncelleme sonrası fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor. BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, merakla beklenen hisse kanıtı yükseltmesine yaklaşırken, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) için yıl sonu fiyat tahmini paylaştı.

Bankless ile yaptığı yeni bir röportajda konuşan Hayes, ETH için 3.000 dolarlık bir fiyat tahminini satın aldığını belirtti.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum’un büyük yükseltmesinin bir iş kanıtı çatalının ortaya çıkması durumunda “ücretsiz para” ticaret fırsatına yol açabileceğini söyledi. Ünlü CEO, geçtiğimiz yıllarda Ethereum’un uzun zaman dilimi içerisinde 10.000 dolara çıkacağını tahmin ediyordu. Hala bu tahminin arkasında olan Hayes, aralık ayına kadar altcoinin 3.000 dolara çıkacağını öngördüğünü açıkladı.

Merge güncellemesi hakkında duyulan endişeler konusunda da konuşan Hayes, güncellemenin başarısız olabileceği konusunda duyulan endişeleri anladığını ve bunların yersiz olmadığını belirtti. Ancak Merge’nin başarılı olmasının Ethereum için önemli bir ateşleyici olacağını da sözlerine ekledi.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1.743 dolardan işlem görüyor. Ether, son yedi günde %11,63 değer kazandı. 212 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan altcoin, kripto piyasasının %20,1’ini domine ediyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Haftalık Ethereum fiyat hareketleri

altcoin

 

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: