1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. 4,5 milyar dolarlık fonu yöneten CEO’dan Bitcoin için güzel haber!

4,5 milyar dolarlık fonu yöneten CEO’dan Bitcoin için güzel haber!

4,5 milyar dolarlık fonu yöneten CEO’dan Bitcoin için güzel haber!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Lider kripto para birimi son 24 saat içerisinde bir sıçrama yaptı. 4,5 milyar dolarlık fonu yöneten ünlü CEO, yatırımcılara müjde verdi. Detaylar haberimizde.

4,5 milyar dolarlık fonu yöneten CEO’dan Bitcoin için güzel haber!

Bitcoin, son 24 saat içerisinde %7,5 değer kazandı ve yeniden 20.000 doların üzerine sıçradı. BTC, için kritik bir direnç noktası geri alınmış oldu. Kripto varlık fonu Pantera Capital’in kurucusu ve CEO’su Dan Morehead ise son gelişmelerin ardından yatırımcıları heyecanlandıracak bir Bitcoin tahmini paylaştı.

İlgili: Bitcoin nedir,geleceği nasıl?

Ünlü CEO, Bitcoin için yeni bir rallinin başlayacağını ifade ediyor. Morehead, Bloomberg röportajında, Bitcoin’in haziran ayında dibi gördüğünü ve artık bir ayı döngüsünün ortalama dönemini aştığı için bir boğa piyasasının başlamak üzere olduğunu belirtti.

“Bunu 10 yıldır yaptığımızı biliyorsunuz ve üç büyük ayı piyasası döngüsünden geçtik. Ve ortalama olarak 220 gün sürdüler. Haziran’da en düşük seviyeye ulaştığımızı düşünüyorum. Bir sonraki boğa piyasasına geçiyoruz.  Zemin biraz kayalık olabilir. Bu nedenle biraz yavaş gideceğiz. Ama bir rallinin bir sonraki ayağına geçeceğimizi düşünüyorum.”

Bitcoin için yıl sonu ve beş yıllık fiyat hedefini açıklaması istenen Pantera Capital CEO’su, amiral gemisi kripto varlığının yıllık ortalama %150 değer kazanacağını belirtti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ancak Morehead, Bitcoin ve Ethereum (ETH) dışındaki kripto varlıklarının piyasa değeri açısından en büyük iki kripto paradan daha iyi performans gösterdiğini de sözlerine ekledi.

“Bitcoin artık her şey değil. Bitcoin’in pazarın %100’ü olduğu bir zaman vardı ve bu süre için Bitcoin ve Ethereum aslında her şeydi. Şimdi çok önemli projeler var.”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20,718 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

 

 

 

Etiketler: