1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü CEO Bitcoin için alım fırsatı gördüğü seviyeyi açıkladı!

Ünlü CEO Bitcoin için alım fırsatı gördüğü seviyeyi açıkladı!

Ünlü CEO Bitcoin için alım fırsatı gördüğü seviyeyi açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para borsası Kraken’n CEO’su Jesse Powell, Bitcoin için alım fırsatı gördüğü seviyeyi açıkladı ve bir dizi uyarılarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü CEO Bitcoin için alım fırsatı gördüğü seviyeyi açıkladı!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Kraken’in CEO’su Jesse Powell, 14 Aralık’ta Bloomberg Technology ile yaptığı röportajda Bitcoin ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu. Piyasanın genel görünümü ve beklentileri hakkında da konuşan Powell, Bitcoin’de alım fırsatı olarak gördüğü seviyeyi de açıkladı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Jesse Powell, BTC’nin 40,000 doların altına düşmesi durumunda yatırımcıların bu seviyeyi alım fırsatı olarak göreceğini ve Bitcoin’in buralardan tekrar toparlanacağını belirtti.

“Bence birçok insan 40.000 doların altındaki seviyeleri satın alma fırsatı olarak görüyor. Bitcoin, birkaç ay önce 30.000 dolara gerilediğinde kişisel olarak alım yaptım ve bence yatırımcılar alım yapmak için en düşük fiyatlarla geri gelmeyi bekliyor.”

Ağustos ayında yaptığı tahminde Bitcoin’in 2021 yılında 100,000 dolar olacağını öngördüğünü açıklayan ünlü CEO, röportajda bu tahmine de değindi. Powell, kısa vadede ortaya çıkan gelişmelerin bu tahmininin gerçekleşmesinin önüne geçtiğini belirterek uzun vadede Bitcoin’in yükselişe devam edeceğini belirtti.

“Bitcoin’in uzun vadeli trend çizgisine baktığınızda ve sürekli olarak yükseliyor. İnsanlara her zaman Bitcoin almayı düşünüyorsanız, bunu beş yıllık artı bir yatırım olarak düşünün derim.”

Krpto piyasasında stoktan akışa modelinin yaratıcısı olan PlanB başta olmak üzere birçok analist Bitcoin’in bu yıl bitmeden 100,000 dolar olacağını öngörüyordu. Lider kripto para birimi geçtiğimiz ay 68,789 dolarlık seviyeye yükselince beklentiler artmış olsa da bu seviyenin üzerinde çıkamadı. Son olarak Omicron varyantının ortaya çıkması ile küresel piyasaların sarsılması Bitcoin’i de vurdu. BTC, yazım anında 47,128 dolardan işlem görüyor.

 

bitcoin

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: