Loading...
btc
BTC
-0.29%
Bitcoin
64.782,04 USDT
eth
ETH
-1.09%
Ethereum
3.521,74 USDT
bch
BCH
0.7%
Bitcoin Cash
391,68 USDT
xrp
XRP
-0.36%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.54%
Litecoin
74,17 USDT
bnb
BNB
-0.5%
Binance Coin
596,30 USDT
sol
SOL
-0.85%
Solana
134,47 USDT
avax
AVAX
2.79%
Avalanche
27,69 USDT
ada
ADA
-0.06%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-1.9%
Poladot
5,69 USDT
doge
DOGE
1.3%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.5%
Shiba Inu
0,00 USDT

XRP düşerken SEC onaylı kripto para uçuşta

Ethereum tabanlı altcoinin %750'lik yükselişinin arkasında Ripple mı var?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple aleyhinde dava açmasının ardından XRP fiyatı düşmeye devam ediyor. Ancak öyle görünüyor ki bir kripto para hızla yükseliyor. Başlıca özelliği ise SEC onaylı olması.


Celsius Network (CEL) yükseliyor

Celsius Network, eşler arası bir ödünç platformu ve Bitcoin, Ethereum ve bir dizi başka altcoinleri destekliyor.

Platformun yerel tokeni CEL, kullanıcılara daha yüksek kazanç oranları ve daha düşüş oranlarla ödünç alma imkanı sağlıyor. CoinGecko’nun verilerine göre CEL coin son bir hafta zarfından yüzde 84 değer kazandı.

Bu yükselişin sebebine ise Celsius Network kurucusu Alex Mashinsky açıklama getiriyor. Ona göre XRP’den farklı olarak kendi kripto paraları SEC onaylı bir coin. Mashinsky şöyle açıklıyor:

“Tahvil olarak görülebilecek tüm coinler XRP (mesela XLM, XEM, TRX, XTZ, CRO, NEO…) ile birlikte yüzde 20 – 50 düştü. Buna rağmen SEC onaylı tek coin (CEL) ise son 14 günde yüzde 42 yükseldi.”

CoinGecko’nun verilerine göre CEL şu an 5.54 dolardan işlem görüyor. Bu kripto paranın değer kazanması Ripple aleyhinde açılan dava ile başlamadı. Buna rağmen sadece Ağustos ayında 0.46 dolardan işlem gördüğünü hatırlatalım. Yılın başından bu yana olan kazancı ise yüzde 3,765.

SEC’e kayıtlı olmanın yanı sıra, Celsius Network ayrıca yakın zamanda Chainalysis ile ortaklık yoluyla varlıklarının denetiminin tamamlandığını da duyurmuştu.

Mashinsky şöyle diyor:

“230,000 kişilik topluğumuzla ilişkilerimiz güvene dayanıyor. Çünkü onlar bizim çıkarları doğrultusunda hareket etmemize ve diğer finansal platformlarda bulunmayan benzersiz, küratörlü finansal hizmetlere, ürünlere ve ödüllere erişmemize güveniyor.

Bir üçüncü tarafın onaylanmasıyla, sektörün insanların eline benzersiz bir ekonomik özgürlük sağlamak için en güvenilir ve ödüllendirici platformlarından biri olmaya devam eden işletmemize ek şeffaflık sağlıyoruz.”

Kaynak

Daha fazlası için tıklayın.

Celsius Network nedir?

Celsius Network, eşler arası bir ödünç platformu ve Bitcoin, Ethereum ve bir dizi başka altcoinleri destekliyor. Celsius Network, tüketici kredisi, finans ve teknoloji ve finansal hizmetler alanlarında uzmanlaşmıştır. 2017 yılında kuruldu ve merkezi Londra’da bulunuyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.