1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cathie Wood, ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!

Cathie Wood, ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!

Cathie Wood, ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Cathie Wood, ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!

Bitcoin’deki düşüş sürüyor. Lider kripto para birimi son 24 saat içerisinde %4,43 değer kaybetti. Son 7 gün içerisindeki değer kaybı %17,50. BTC, bugün erken saatlerde 30,000 doların altına geriledi. 29,994 doları gören kripto para, uzun zamandır gördüğü en düşük seviyeye geriledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 31,850 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri 606 milyar dolara geriledi. Kripto piyasasının toplam değeri ise 1,461 trilyon dolar seviyesinde.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Cathie Wood, ayı piyasasının ne zaman biteceğini açıkladı!

Yatırımcılar, Bitcoin’deki düşüşün ne zaman duracağını merak ediyor. Teknik veriler satış baskısının devam ettiğini gösteriyor. ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, yeni bir Yotube yayınında Bitcoin’in ayı piyasasından ne zaman çıkacağını ele aldı.

Wood, kripto ve geleneksel varlıklar arasındaki artan korelasyonun ayı piyasasının yakında sona ereceğini gösterdiğini söyledi.

“Yeni bir varlık sınıfı olan kripto, Nasdaq’a benzememeli, ancak şu anda çok ilişkili. Bir ayı piyasasında olduğunuzu biliyorsunuz ve belki de her şey birbirine benzemeye başladığına göre sona yaklaşmış durumdayız ve birbiri ardına piyasaların teslim olduğunu görüyoruz.”

Wood, yaşanan krize rağmen uzun vade için kripto paralara güvenmeye devam ettiğini ve şirketinin kripto paraların gelecekte daha fazla büyüyeceğine inandığını sözlerine ekledi. Wood’a göre blockchain, üstel büyüme için fırsatlar sunan bir grup sektör arasında yer alıyor. Ünlü yönetici blokchain sektörünün önüzdeki 7-8 yılda 20 kattan daha fazla büyüyeceğini tahmin ettiğini söylüyor.

“45 yıldır bu işin içindeyim ve şimdi gördüğüm fırsatları hiç görmedim. Yapay zeka ve blok zincir teknolojisi sayesinde, şu anda küresel halka açık hisse senedi piyasalarında yaklaşık 10 trilyon dolar olan değerin 2030 yılında 200 trilyon doların üzerine çıkmasını bekliyoruz.”

Kaynak

 

 

 

 

Etiketler: