Loading...
btc
BTC
0.01%
Bitcoin
66.230,23 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.566,18 USDT
bch
BCH
-0.06%
Bitcoin Cash
429,71 USDT
xrp
XRP
-0.28%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.12%
Litecoin
79,13 USDT
bnb
BNB
-0.06%
Binance Coin
607,80 USDT
sol
SOL
-0.02%
Solana
145,49 USDT
avax
AVAX
0.9%
Avalanche
30,28 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-0.03%
Poladot
6,22 USDT
doge
DOGE
-0.12%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.18%
Shiba Inu
0,00 USDT

CATCH token ön satışları başladı- İlk gün 200.000 dolardan fazla toplandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir yılı aşkın bir zaman ve uzun süre beklenen mobil oyun SpaceCatch oyununu aktif geliştirilme sürecinin yarısı tamamlandıktan sonra, ana ürün nihayet karşınızda- CATCH token. Bu tokenin ön satışı üç aşamada planlandı ve ilk aşaması dün başladı.

CATCH token ön satışları başladı

Lansman yavaş yavaş ilerledi ve takvime uygun olarak gelişti. Bu şekilde bir ilerlemenin kripto dünyasında görülmesi çok sık karşılaşılan bir olay değil. Kripto dünyasında genellikle gecikmeler ve sorunlar ile daha çok karşılaşılıyor. Sonuçta yüzlerce satış gerçekleşti ve toplanan miktar bir saat içinde 100 bin doları aştı.

Şu anda 48 saatten sonra, yaklaşık 200 bin dolar değerinde CATCH token satıldı. İlk aşama sınırı 600 bin dolar ve bu satışta token fiyatı 0.06 dolar. Para iadesi ve NFTler dahil olmak üzere çeşitli bonuslar sayesinde, ilk aşama GameFi sektörü hayranları özellikle olmak üzere herkes için bir seçim olarak çok cazip.
SpaceCatch arttırılmış gerçeklik ve konum belirleme özelliğinin desteklenmesi için geliştirilen ilk kritpopara oyunu, tıpkı Pokemon Go gibi. Ancak teknik ve ekonomik açıdan bakınca SpaceCatch, PokemonGO gibi kripto olmayan rakiplerini zaten her açıdan çok geride bırakıyor,
.
Oyunun kendisi tamamen ücretsiz bir oyun ve mobil uygulaması zincir dışında çalışıyor. Böyle olunca her küçük eylem için zincir üstü onay gerektirmeyen bir oyun deneyimi ile geleneksel oyunlardan farkı kalmıyor. Aksi takdirde oyunun düzeni bozuluyor. SpaceCatch bu tür sorunlara çözüm üretmek aamacıyla oyuncuların kendi NFT ve tokenlerini kilitleyebilecekleri ve zincir dışı kopyaları da doğrudan oyunda elde edebilecekleri yerler yaratıyor.

Oyun ayrıca oyna–kazan ve hareket et-kazan prensibiyle oluşturulan bir oyun. Bu şekilde her iki prensibin devamlılığını sağlayan mekanizmalara dayanıyor. CATCH token oyun içi ödül tokeni gibi işleve sahip değil, böyle olunca da oyundaki enflasyonu azalııyor ve benzersiz bir token olma özellğini devam ettiriyor.
.
Oyun ekonomisi kullanıcıdan kullanıcıya modeli üzerine çalışıyor ve gelir diğer kaynaklar arasındaki mikro işlemlerden elde ediliyor. Oyun tamamen zincir dışı ücretsiz oynanan bir oyun olduğu için gelirler de kripto olmayan oyunculardan geliyor, bu gelirler daha sonra CATCH token yakımına dönüşüyor.
.
Oyun mekaniği ve tokenomiksin dengesi sayesinde CATCH, uzun vade bir bakış açısı, bir değer deposu olması ve SpaceCatch oyununu başarısı ile yeni nesil GameFi tokeni temsil ediyor. Kısa vade bir dolandırıcılık olup sonra sıfıra dönen bir enflasyon tokeni değil açıkçası.

Gelişmelerden haberdar olmak için resmi web sitesini takip edin ve SpaceCatch’in heyecan verici yolculuğu hakkında daha fazla bilgi sahibi olun. En son haberler ve özel lansman tarihleri ​​için Telegram, Discord, Twitter, YouTube, Instagram, Medium ve CoinMarketCap gibi sosyal medya platformlarından projeye bağlanın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.