1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Cardano’dan Hoskinson: Z kuşağının kripto ile büyümesi engellenemez!

Cardano’dan Hoskinson: Z kuşağının kripto ile büyümesi engellenemez!

Cardano’dan Hoskinson: Z kuşağının kripto ile büyümesi engellenemez!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano’dan Hoskinson, Bitcoin gibi kripto tokenlerinin “paranın geleceği” anlamına geldiğini belirtti.

Cardano’dan Hoskinson, bunu sadece Bitcoin için değil, tüm kripto endüstrisi için bir kazanç olarak nitelendiriyor.

 

“Sektör olarak biz kazandık. IOG CEO’su Charles Hoskinson, “Şimdi bunun ne anlama geldiğinin ayrıntılarını sıralıyoruz” dedi. El Salvador’un Bitcoin’i yasal ihale olarak benimsemesini, “Tebrikler Bitcoin” başlıklı yakın tarihli bir videoda tartıştı.

 

 

Hoskinson, Bitcoin gibi kripto tokenlerinin “paranın geleceği” anlamına geldiğini belirtti. Şimdi, “25 yaşın altındaki insanların çoğunluğu kripto para birimleri hakkında olumlu görüşe sahip ve birçoğu onlara sahip. Gelecek bu. Çocukları bu değerlerle ve paranın doğasıyla ilgili inançlarla büyüyecek” dedi.

 

Kripto endüstrisi kesinlikle bazı büyük değişiklikler gördü ve Hoskinson’a göre bu, “BTC alanında veya dışında yaşıyor olmanız fark etmeksizin tüm sektörümüz için büyük bir andı”.

 

Ayrıca Hoskinson, gelecekte diğer ulusların El Salvador’un ayak izlerini takip edebileceğini öngördüğünü  belirtti,

 

“Önümüzdeki yıllarda, daha birçok ulus devlet, merkez bankalarında rezerv olarak veya merkez bankası yerleşimleri için kripto para birimi rayları kullanarak, para politikalarının bir parçası olarak kripto kullanacak. Veya potansiyel olarak sadece El Salvador’un yaptığı gibi bir kripto para birimini alıp onu ulusal para birimi yapacaktır.”

 

Ayrıca, bu gelişmenin önemini vurgularken, Cardano’dan Hoskinson bunu da özellikle söyledi,

 

“…ceplerimizdeki paranın kontrolünün bizde olması ve nihayetinde o paranın nasıl hareket ettiğini ve kimin alacağını kontrol etmemiz gerektiği inancını meşrulaştırıyor.”

 

Diğer destekçiler de görüşlerini paylaşırken bu konudaki inançlarını ortaya koydular. Örneğin, eski bir Ulusal Güvenlik Ajansı ajanı olan Edward Snowden şöyle bir tweet attı.

 

Kaynak