1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano, VeChain ve BitTorrent fiyat analizi

Cardano, VeChain ve BitTorrent fiyat analizi

Cardano, VeChain ve BitTorrent fiyat analizi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Altcoin sezonu tam gaz devam ediyor. Bitcoin ise tekrardan $60K rotasına girmiş gözüküyor. Bu haberimizde 3 önemli altcoin’in fiyatlarındaki değişime göz atacağız.


Cardano, VeChain ve BitTorrent fiyat analizi

ADA, VET ve BTT 4 saatlik fiyat değişimine dikkat ettiğimizde her 3 altcoin’in fiyatlarında da yükselen üçgen formasyonu dikkat çekiyor. Üç altcoin’in fiyatları da Bitcoin’e bağımlı olarak üçgen formasyonunu üsten kırmaya hazır gözüküyor.

1 Cardano (ADA)

2021’in ilk aylarında olağanüstü değer artışı sergileyen ADA, iddiasız bir trend halinde hareket ediyor. Awesome Osilator değerleri orta çizgi değerlerine yaklaşmış gözüküyor. RSI değerleri ise nötr bölgede hareket ediyor. Eğer ADA, üçgen formunu üsten kırarsa ADA/USD paritesi kısa sürede 1.50 doları görebilir.

carnado vechain Cardano, VeChain ve BitTorrent fiyat analiziMayıs ayında gözünüz bu 6 kripto parada olsun

2- VeChain (VET)

17 Nisan’da 27.82 cent’i görerek tüm zamanların rekoruna imza atan VET, dinlenme fazına geçti. VET boğaları şu sıralar pariteyi 20 cent’in üstünde tutmaya çalışıyor. Eğer boğalar VET’i 20 cent’in üstünde tutabilirse mevcut piyasa şartları VET’i 25 cent’e tekrardan taşıyabilir.

Squeeze Momentum değerleri orta seviyeye kadar geriledi. Ancak kırmızı bölgenin sonuna geldik gibi. Yeni bir alış dalgası gelebilir. Chaikin Para Akışı verilerinde ise para girişlerinin para çıkışını dengelediği gözleniyor.

carnado vechain Cardano, VeChain ve BitTorrent fiyat analiziKripto paralar geçici bir heves mi dediniz? Bu iş ilanına bakınız!

3- BitTorrent (BTT)

Nisan ayının ilk yarısında BitTorrent o kadar iyi bir fırtına yakalamıştı ki Tron’u bile bir süreliğine geride bıraktı. BTT için 1 cent’lik hedef gerçekleşti. 5 Nisan’da BTT 1.42 cent’i görerek tüm zamanların rekorunu kırdı.

Şu sıralar BTT boğaları en azından 1 cent’in üzerine çıkmayı hedefliyor. BTT Bollinger Bandları koridorunun oldukça sıkıştığını görüyoruz. Fiyatlar yakında ciddi bir patlama gösterebilir. Fiyatların yönünü ise piyasanın gelen durumu belirleyecek gibi.

 

carnado vechain Cardano, VeChain ve BitTorrent fiyat analizi

Kaynak 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.