Loading...
btc
BTC
0.04%
Bitcoin
65.959,19 USDT
eth
ETH
-0.18%
Ethereum
3.476,43 USDT
bch
BCH
0.02%
Bitcoin Cash
366,52 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0.05%
Litecoin
72,95 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
582,01 USDT
sol
SOL
0.11%
Solana
173,23 USDT
avax
AVAX
-0.72%
Avalanche
29,61 USDT
ada
ADA
-0.48%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.04%
Poladot
5,92 USDT
doge
DOGE
0.08%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
0.23%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Kripto paralar geçici bir heves mi dediniz? Bu iş ilanına bakınız!

Kripto paralar geçici bir heves mi dediniz? Bu iş ilanına bakınız!

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2 trilyon doların üstüne çıkan bir piyasa için hala geçici heves açıklamasını yapan eleştirmenler, gerçeklikle giderek bağını koparıyor. Haberimizin içeriğinde vereceğimiz iş ilanı piyasaların geldiği seviyeyi gözler önüne seriyor.


Kripto paralar geçici bir heves mi dediniz? Bu iş ilanına bakınız!

Dünyanın en saygın merkez bankalarından biri olan Bank of England tarafından verilen iş ilanı Bitcoin ve kripto para piyasalarının ekonomide neden olduğu değişimi ortaya seriyor.

Bitcoin ile hayatımıza giren kripto paralar özel bir teşekkül olarak doğdu. 2020-2021 yıllarında ise kurumsal firmaların bu yeni yatırım araçlarını ve blockchain teknolojisini kucaklamaya başladığını görüyoruz. Gelecek trend ise devletlerin ve kamu kuruluşlarının bu yeni teknolojiye kucak açacağı yönde.

Çin Merkez Bankası, dijital yuan çalışmalarını bitirdi. Birçok şehirde dijital yuan kullanılmaya başlandı. Taksiye binerken, metroya binerken ya da seyyar satıcıdan ürün satın alırken Çinli vatandaşlar, cep telefonlarına indirdikleri uygulama üzerinden dijital yuan ödemesi yapıyor. Artık nakit para neredeyse kullanılmıyor.

Bank of England son iş ilanında kendi para birimini dijitalleştirme konusunda ne kadar ciddi olduğunu gösterdi. Bank of England iş ilanındaki şu ifadeler oldukça dikkat çekici

İngiltere Merkez Bankası’nın Merkez Bankası Dijital Para Birimi’nin (CBDC) işlevsel ve teknolojik etkilerini araştırma çalışmalarına liderlik etmesi için bir Kıdemli Müdür boş pozisyon açıldı. Kıdemli Müdür, CBDC çalışmalarından genel sorumlu Direktör ile birlikte Merkez Bankasının CBDC konusunda stratejisini belirleyecek kritik bir role sahip olacaktır.

İş ilanının ayrıntılarına kaynak linkinden ulaşabilirsiniz.

Blockhain temelli iş ilanları her geçen gün artış gösteriyor. Blockhain konusunda tecrübe sahibi yazılımcılar, yıllık $150K ve $200K arasından maaş alabiliyorlar.

Beklenen Bitcoin yasa tasarısı ABD Temsilciler Meclisinden geçti! Bundan sonra ne olacak?

Sadece kripto para endüstrisine yönelik iş ilanlarının paylaşıldığı kariyer platformunda, https://cryptocurrencyjobs.co/,  aktif 688 iş ilanı dikkat çekiyor. Bu alandan kariyer planlaması yapan okuyucularımızın iş ilanlarına ve aranan niteliklere göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

İş ilanlarından özellikle Ethereum blockchain’i konusunda uzman iş ilanları ise dikkat çekiyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.