1. Home
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Cardano ve Ethereum engel tanımadan ilerlemeye devam ediyor.

Cardano ve Ethereum engel tanımadan ilerlemeye devam ediyor.

Cardano ve Ethereum engel tanımadan ilerlemeye devam ediyor.
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ve Ethereum ,BTC talebi zayıflarken kurumsal kripto yatırım ürünlerine girişlere hakim olmaya devam ediyor.

 

Cardano ve Ethereum yükselişini sürdürüyorken BTC ne durumda? 

 

Cardano ve Ethereum , BTC talebi zayıflarken kurumsal kripto yatırım ürünlerine girişlere hakim olmaya devam ediyor.

Altcoin yatırım ürünlerine kurumsal girişler geçen hafta artmaya devam etti, ancak Bitcoin için aynı şey söylenemez.

 

Kurumsal varlık yöneticisi CoinShares, 30 Ağustos tarihli Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık raporunda, altcoin tabanlı yatırım ürünlerine toplam 24 milyon dolarlık giriş olduğunu belirledi. Sermaye akışları, altcoin fonlarına girişlerin art arda ikinci haftasını işaret ediyor ve altcoin ürünlerine yapılan yatırımlar geçen haftaki 21 milyon dolara kıyasla %14.3 arttı.

 

Ether, kurumsal yatırımcılar arasında en çok tercih edilen varlıktı ve ETH tabanlı ürünler haftalık 17,2 milyon dolarlık bir giriş kaydetti. Rapor, Ethereum ve diğer altcoinleri takip eden ürünlerin artık sektörün yönetim altındaki toplam varlıklarının (AUM) %32’sini temsil ettiğini belirtti – Mayıs ortasındaki %35’lik rekorun sadece %3’ü. Cardano tabanlı kurumsal fonlar, 10.1 milyon $ ile rekor haftalık girişler kaydetti. , haftanın toplam altcoin girişlerinin %32’sini temsil ediyor. Cardano tabanlı enstrümanlar artık kripto yatırım ürünlerinde kilitli sermayenin %0,15’ini elinde tutuyor.

 

Cardano girişlerindeki artış, projenin ilk kez akıllı sözleşme işlevini başlatacağını görecek olan 12 Eylül “Alonzo” yükseltmesinin beklentisine bağlanıyor.

 

Polkadot ve Solana merkezli fonlar da sırasıyla 1,5 milyon dolar ve 2,7 milyon dolar girişler gördü. Solana şimdi 16 milyon dolar ile ilgili fonlarda yönetilen varlıklar için Bitcoin Cash’i geride bırakarak AUM açısından dokuzuncu, BCH fonları onuncu sırada yer alıyor.

 

Rapor, altcoinleri çevreleyen yükseliş momentumuna rağmen, Bitcoin ürünlerinin dönem için 3,8 milyon dolar kayıpla çıkışlar görmeye devam ettiğini belirtti. paylaştığı ;

“Bitcoin ürünleri, son 16 haftanın 14’ünde nakit çıkış kaydetti.”

 

CoinShares, kurumsal varlık yöneticilerinin şu anda toplam 56,8 milyar dolarlık bir AUM’u temsil ettiğini tahmin ediyor – sektör genelindeki AUM’deki haftadan haftaya hafif düşüşü Bitcoin tabanlı ürünlerden kalıcı çıkışlara bağlıyor.

 

Fon ihraççılarının performansına bakıldığında, CoinShares’in kendi Bitcoin fonu, geçtiğimiz hafta 14,5 milyon dolarlık bir çıkışla en ağır kayıpları gördü. ETC İhracı en büyük girişi 14,1 milyon dolar ile gördü.

Kaynak