Loading...
btc
BTC
0.11%
Bitcoin
67.213,47 USDT
eth
ETH
-0.09%
Ethereum
3.514,47 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
394,97 USDT
xrp
XRP
-0.24%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.26%
Litecoin
73,22 USDT
bnb
BNB
0.59%
Binance Coin
596,62 USDT
sol
SOL
0.2%
Solana
173,97 USDT
avax
AVAX
-0.06%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.01%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.42%
Poladot
6,36 USDT
doge
DOGE
-0.63%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.38%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Coin
  3. Cardano ve Ethereum engel tanımadan ilerlemeye devam ediyor.

Cardano ve Ethereum engel tanımadan ilerlemeye devam ediyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ve Ethereum ,BTC talebi zayıflarken kurumsal kripto yatırım ürünlerine girişlere hakim olmaya devam ediyor.

 

Cardano ve Ethereum yükselişini sürdürüyorken BTC ne durumda? 

 

Cardano ve Ethereum , BTC talebi zayıflarken kurumsal kripto yatırım ürünlerine girişlere hakim olmaya devam ediyor.

Altcoin yatırım ürünlerine kurumsal girişler geçen hafta artmaya devam etti, ancak Bitcoin için aynı şey söylenemez.

 

Kurumsal varlık yöneticisi CoinShares, 30 Ağustos tarihli Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık raporunda, altcoin tabanlı yatırım ürünlerine toplam 24 milyon dolarlık giriş olduğunu belirledi. Sermaye akışları, altcoin fonlarına girişlerin art arda ikinci haftasını işaret ediyor ve altcoin ürünlerine yapılan yatırımlar geçen haftaki 21 milyon dolara kıyasla %14.3 arttı.

 

Ether, kurumsal yatırımcılar arasında en çok tercih edilen varlıktı ve ETH tabanlı ürünler haftalık 17,2 milyon dolarlık bir giriş kaydetti. Rapor, Ethereum ve diğer altcoinleri takip eden ürünlerin artık sektörün yönetim altındaki toplam varlıklarının (AUM) %32’sini temsil ettiğini belirtti – Mayıs ortasındaki %35’lik rekorun sadece %3’ü. Cardano tabanlı kurumsal fonlar, 10.1 milyon $ ile rekor haftalık girişler kaydetti. , haftanın toplam altcoin girişlerinin %32’sini temsil ediyor. Cardano tabanlı enstrümanlar artık kripto yatırım ürünlerinde kilitli sermayenin %0,15’ini elinde tutuyor.

 

Cardano girişlerindeki artış, projenin ilk kez akıllı sözleşme işlevini başlatacağını görecek olan 12 Eylül “Alonzo” yükseltmesinin beklentisine bağlanıyor.

 

Polkadot ve Solana merkezli fonlar da sırasıyla 1,5 milyon dolar ve 2,7 milyon dolar girişler gördü. Solana şimdi 16 milyon dolar ile ilgili fonlarda yönetilen varlıklar için Bitcoin Cash’i geride bırakarak AUM açısından dokuzuncu, BCH fonları onuncu sırada yer alıyor.

 

Rapor, altcoinleri çevreleyen yükseliş momentumuna rağmen, Bitcoin ürünlerinin dönem için 3,8 milyon dolar kayıpla çıkışlar görmeye devam ettiğini belirtti. paylaştığı ;

“Bitcoin ürünleri, son 16 haftanın 14’ünde nakit çıkış kaydetti.”

 

CoinShares, kurumsal varlık yöneticilerinin şu anda toplam 56,8 milyar dolarlık bir AUM’u temsil ettiğini tahmin ediyor – sektör genelindeki AUM’deki haftadan haftaya hafif düşüşü Bitcoin tabanlı ürünlerden kalıcı çıkışlara bağlıyor.

 

Fon ihraççılarının performansına bakıldığında, CoinShares’in kendi Bitcoin fonu, geçtiğimiz hafta 14,5 milyon dolarlık bir çıkışla en ağır kayıpları gördü. ETC İhracı en büyük girişi 14,1 milyon dolar ile gördü.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.