1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Cardano için yeni hareket dalgası mı? Michaël van de Poppe, yol haritasını açıkladı

Cardano için yeni hareket dalgası mı? Michaël van de Poppe, yol haritasını açıkladı

Cardano için yeni hareket dalgası mı? Michaël van de Poppe, yol haritasını açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

 Cardano için yeni bir adım atacağı söyleniyor. Michaël van de Poppe, USD grafiğinde Cardano için potansiyel giriş noktalarını vurguluyor ve kripto varlığının dibe yakın olduğuna inandığını özellikle söylüyor.

 

Cardano için yol haritası

 

Kripto para birimi analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in 55.000 doların üzerine çıkarak  son 90 günün en yüksek seviyesine yükselmesinin ardından Cardano’nun gelecekteki yol haritasını  analiz ediyor.

 

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, USD grafiğinde Cardano için potansiyel giriş noktalarını vurguluyor ve kripto varlığının dibe yakın olduğuna inandığını özellikle söylüyor.

 

“Bu noktada Cardano satın almak istiyorsanız, bence bu aralıkta herhangi bir yere odaklanmadan satın almak en mantıklısı , bu bölgede agresifliği 2.45 dolar civarında. Ancak muhtemel olasılıkda  1,75 doları görmesi durumunda, bu satın alma için iyi bir başlangıç noktası olur.”

 

CoinGecko’ya göre şuan Cardano yazı yazılırken 2,24 dolardan işlem görüyor.

cardano için Cardano için yeni hareket dalgası mı? Michaël van de Poppe, yol haritasını açıkladı

Kripto analisti, Cardano’nun daha yükseğe tırmanmaya devam etmesini ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolara yaklaşmasını beklediğini de sözlerine ekliyor.

 

“Peki bu noktada ne bekleyeceğiz? Tüm zamanların en yüksek bölgesine doğru ilerlerken az miktarda da olsa USDT’ye karşı bir geri çekilme yaşayacağımızı varsayıyorum, tıpkı Kasım 2020’de gördüğümüz gibi,  ağır bir şekilde hızlanmaya başlamadan önce  uzun soluklu dinlenme süreci görebiliriz.”

 

Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’ya bakan Van de Poppe, paritenin yükseliş trendini nasıl yeniden başlatabileceğini kısaca şöyle özetliyor.

 

“Düşük oranda yükseklikler, daha düşük oranda alçalmalar şeklinde dalgalanmalar yapıyor… 0.0000464 BTC (2.50 dolar) alanının üzerine çıkars ki , bakıp özellikle takip etmeniz gereken seviye budur ve o zaman yeni bir dürtü dalgasına sahip olacaktır.”

 

Ancak, boğalar 0,0000464 BTC’nin (2.50 dolar) üzerine çıkamazsa, Van de Poppe, çiftin bu defa 0,00003785 BTC (2,04 dolar ) ile 0,000032 BTC (1,72 dolar ) arasında düşüş yaşayabileceğini söylüyor.

Kaynak