fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano geliştiricisi Biden vergi planı konusunda uyarıyor!

Cardano geliştiricisi Biden vergi planı konusunda uyarıyor!

Cardano geliştiricisi Biden vergi planı konusunda uyarıyor!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano geliştiricisi Charles Hoskinson, Biden yönetiminin sermaye kazançlarından almayı planladığı vergi konusunda uyarıyor.

Cardano geliştiricisi Biden vergi planı konusunda uyarıyor!

Hoskinson, Biden yönetiminin vergi oranlarını artırma planlarının kripto para piyasaları için iyiye işaret olmayabileceği konusunda uyarıyor.

YouTube üzerinden yayımlanan “Ask Me Anything (AMA)” programına katılan Hoskinson, planlanan vergi oranlarının yürürlüğe girmesi durumda kripto para piyasasının bundan derin şekilde etkilenebileceği ve hatta çökebileceğini ifade etti.

 

Fiyatları tahmin edemezsiniz, çok değişken faktör var. Özellikle sermaye vergisi katlanırsa piyasalar için yıkıcı olacaktır. [Piyasalar] çöker.

koinmedya_paradex
Joe Biden at podium

 

Mevcut durumda sermaye kazançlarından alınan vergi %23.8 oranında, yeni yönetim bu oranı %43.4’e kadar çıkarmayı planlıyor. Cardano kurucusu kişisel olarak da vergi artışından etkileneceğini söyledi.

 

Görünüşe göre, denizaşırı kurumlar vergisi ikiye katlanıyor. Görünüşe göre benim vergilerim de ikiye katlanacak. Sermaye kazançlarına ilişkin son vergi önerisi %20’den %43.5’e çıkıyor.

 

Hiç Ethereum’um olmadı

Cardano’yu geliştirmeden önce Ethereum’un kurucularından biri olan Charles Hoskinson, geçen ay sattığı bir NFT karşılığında aldığı ETH dışında hiç Ethereum sahibi olmadığını açıkladı.

 

Hiç bir ETH’ye sahip olmadım. Hayatım boyunca ilk kez o Tweeti sattıktan sonra Etherim oldu. Bu yüzden onlardan biraz Eterim var. Ama ilk kez Ether alıyorum.

 

Cardano’nun geliştiricisi on yıl önce blockchain platformunun lansmanında kurucular ve geliştiriciler için tasarlanan ön Ether tahsisini hiç almadan geri iade ettiğini ifade etti. O dönem için kişi başına 293.000 ETH dağıtıldığını ancak kendi payını hiç almadığını ifade etti.

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 1.76

“koinmedya_binance”

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano ADA coin güncel fiyat tahmini, 2021-2025

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave