BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Cardano Ethereum’u geçebilecek ama şu şartlarda…
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Cardano Ethereum’u geçebilecek ama şu şartlarda…

Cardano Ethereum’u geçebilecek ama şu şartlarda…
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano Ethereum’u geçebilecek potansiyele sahip. Popüler kripto analisti ve yatırımcısı Benjamin Cowen, Cardano’nun daha da büyük başarılar elde etmek için Ethereum’un ayak izlerini nasıl takip edebileceğini kısaca özetledi.

Cardano Ethereum’u geçebilecek ama bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor

 

Popüler kripto analisti ve yatırımcısı Benjamin Cowen, Cardano’nun daha da büyük başarılar elde etmek için Ethereum’un ayak izlerini nasıl takip edebileceğini kısaca özetledi.

 

Cardano ana ağında, yani Alonzo hard fork birleştirici (HFC) etkinliğinde akıllı sözleşme desteğinin başlatılmasının arifesinde yayınlanan bir videoda, Cowen, kendi YouTube kanalının 538 binden fazla abonesine, Cardano, yeni uygulamanın benimsenmesi durumunda başarısının kaçınılmaz olacağını ve Ethereum’un başarısını tekrarlayabileceğini söyledi.

 

Cowen, Ethereum’un değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan finans (DeFi) dahil olmak üzere çoklu protokoller için yaygın olarak kullanıldığını söylerken, Bunların , kullanıcıların daha çok ETH biriktirmesine ve harcamasına neden olduğunu söyledi.. Piyasa stratejisti, Ethereum uygulamalarının piyasa değerine büyük katkı sağladığını ayrıca ekledi.

 

Cowen’e göre, Cardano henüz benzer bir uygulama kullanımı benimseme düzeyine ulaşamadı. Ancak Cowen, Cardano’nun ekosistem ve ağ etkisinin büyümeye devam edeceğini ve bunun da fiyat üzerinde olumlu bir etkiye yol açacağını tahmin ettiğini sölüyor.

 

The Daily Hodl tarafından yapılan haberdei Cowen şunları söyledi:

 

Hiçbirimiz, Cardano’nun ekosisteminin şu anda Ethereum’dan daha büyük olduğunu iddia etmiyoruz, ancak Cardano’nun zamanla büyüyeceğini düşünüyorum ve aslında platformda daha fazla yararlı uygulamalar inşa edildiğinde bunun fiyatı olumlu etkileyeceğini ve kabullenirliğini artıracağını düşünüyorum.

 

Cown daha sonra ADA-ETH işlem çiftine baktığı zaman  ve yeni bir yüksek seviye gördüğünü, bunun bir ADA tokeninin 4,50 dolar değeri civarı olabileceğini ve  bunun, ADA için orta vadeli fiyat hedefi gibi göründüğünü söyledi.

 

Cowen ayrıca ADA’nın 1 dolar ile 3 dolar arasında yeniden bir birikim aşamasında olduğunu söyledi. ancak ADA 3 doların üzerine çıkması durumunda varlığın yeni bir dönüm noktasına doğru “patlama yapabileceğini” belirtti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: