fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Binance US kapılarını Shiba Inu ‘ya açtı!

Binance US kapılarını Shiba Inu ‘ya açtı!

Binance US kapılarını Shiba Inu ‘ya açtı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance US kapılarını Shiba INU ‘ya sonuna kadar açtı. Shiba Inu büyümeye devam ederken, dünyanın en büyük kripto ticaret platformunun Amerikan yan kuruluşu  Binance US’ta işlem görmeye başladı.

 

Shiba Inu Binance US’ta işlem görmeye başladı

 

Piyasa değerine göre en büyük ikinci köpek kripto para birimi olan Shiba Inu, dünyanın en büyük kripto ticaret platformunun Amerikan yan kuruluşu Binance.US’ta işlem görmeye başladı.

 

Bu ayın başlarında, en başarılı Dogecoin oyunu ortaya koyan koin Coinbase Pro’da listelendi ve bu da yüzde 30 gibi etkileyici bir fiyat artışıyla sonuçlandı.SHIB şu anda 0.000006786 dolardan el değiştiriyor.

 

Binance US kapılarını Shiba Inu Binance US kapılarını Shiba Inu 'ya açtı!

 

Mayıs ayında Binance, Ethereum tabanlı kripto para birimini yüksek risk seven yatırımcılar için uyarlanmış yenilik bölgesinde listeledi. Rakip FTX borsası, aynı zamanda token için destek de ekledi.

Binance US kapılarını Shiba Inu için açtı

Shiba Inu’nun piyasa değeri 10 Mayıs’ta 13,83 milyar dolarla zirve yaptı ve şu anda bu işaretin yüzde 80 altında bulunuyor.

 

Binance, Shiba Inu için kilit pazar olmaya devam ediyor ve SHIB/USDT ticaret çifti tek başına kripto para biriminin toplam ticaret hacminin yaklaşık yüzde 20’sini oluşturuyor.

 

Dogecoin taklitçisi ayrıca Huobi, Poloniex ve diğer bazı borsalarda işlem yapabiliyor.

 

Belirsiz kripto para birimi, büyük kazançları ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, hayır kurumuna 1 milyar dolar bağışladıktan sonra şaşırtıcı bir şekilde 6 milyar dolarlık SHIB tokenlerini yakması nedeniyle geniş bir güç ve  sempati kazandı. 

 

Shiba Inu rallisinin sadece bir anda ortaya çıkmasına rağmen, Dünyanın en büyük borsalarından bazılarındaki son listeler, meme parasının orada olduğunu gösteriyor (en azından şimdilik).

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.