1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Cardano ADA yeni hedefler mi belirliyor?

Cardano ADA yeni hedefler mi belirliyor?

Cardano ADA yeni hedefler mi belirliyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ADA yeni bir ATH yaptıktan sonra hangi yöne doğru hareket edebilir? Ethereum ve BTC Cardano’nun gerisinde mi kalacak?

Cardano ADA rekorunu kırdıktan sonra nereye kadar daha gidecek?

 

Cardano’nun ADA tokeni,  test ağının akıllı sözleşmeleri desteklediğinin açıklanmasının ardından bugün ilk kez 3 doları kırdı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

 

CoinDesk verilerine göre dijital para birimi bu sabah erken saatlerde 3,10 dolara kadar yükselerek ilerlemeye devam ediyor.

 

Bu seviyeye tırmanarak ADA, 1 Eylül’deki 2,77 dolarlık açılış değerinden %10’dan fazla yükseldi.

 

Ayrıca, bu yılın başından itibaren %1,600’den fazla arttığı gerçeği göz ardı edilmemeli.

 

Bu yazının yazıldığı sırada ada bir miktar geri çekilerek 2,95 dolara yakın işlem gördü.

Dijital para birimi bu yeni rekora ulaşmayı başardıktan sonra, birkaç piyasa gözlemcisi bir sonraki adımın nereye gideceğini tahmin etmeye çalıştı.

Cardano ADA ATH yaptı! Peki ya şimdi?

‘Dogecoin milyoneri’ Bitcoin, Ethereum, BNB, XRP ve Solana fiyatından daha iyi performans göstereceğini öngördüğü kripto para birimini açıkladı

 

Kripto fiyat tahmini: Ethereum Bitcoin’i ‘aşacak’ ama her ikisi de Cardano tarafından geride bırakılabilir!

 

Invest Diva CEO’su Kiana Danial, “ADA, en üst piyasa değerinde en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu” dedi. ve sözlerine;

 

“ADA/USD’nin fiyat hareketinin geçmişine dayanarak, mevcut yükseliş trendi içinde en azından 3,24 dolara ulaşmasını bekleyebiliriz” diye ekledi.

 

Danial, ADA’nın yerel bir en düşük seviyeye ulaştığı ve geri döndüğü her seferinde, “aşağıdan,  aşağı yukarı aynı miktarda veya aynı mesafe” tırmandığını vurguladı.

 

“Bu model geçmişte birkaç kez kendini tekrar etti. Tarih tam olarak tekerrür etmese de, çoğu zaman uyumlu,” dedi Danial.

 

Ayrıca değeri düşerse adanın karşılaşabileceği destek seviyeleriyle de konuştu.

Danial, “ADA/USD için temel destek seviyeleri şu anda 2.72 dolar, 2.39 dolar ve 2.13 dolar Fibonacci geri çekilme seviyelerinde duruyor” dedi.

Cardano ADA daha da yükselebilir!

Araştırma platformu Token Metrics’in baş teknik analisti William Noble da durum hakkında yorum yaptı.

Cardano için öngördüğümüz hedefimiz 3,50 dolar” dedi.

Noble, ADA tokeninin büyük olasılıkla 2,95 dolar civarında önemli bir dirençle karşılaşacağını, bu fiyat seviyesine yakın bir aralıkta işlem göreceğini ve ardından 3,50 dolara doğru iteceğini tahmin ediyor.

 

“Cardano’nun fiyat hareketi ve devasa piyasa değeri, basit bir fikrin işlevidir” dedi.

 

“Finans, sanat, müzik ve sosyal medyanın tümü blockchain içinde sona erecek. Cardano’nun blockchain teknolojisi çok hızlı.”

 

TrendSpider’ın baş pazar analisti Jake Wujastyk de bir başka  bakış açısı sundu.

 

“Yatırımcılar, daha fazla yukarı yönlü geçiş için bir seviye olarak bir önceki yüksek seviye olan 3.10 doları beklemeli” dedi.

 

“Bu seviye yukarı kırılırsa, yatırımcılar 22-25 Ağustos da ölçülen hareketin 1.618 Fibonacci uzantısı olan 3.28-3.30 dolar seviyesinin üzerinde bir duruşu izlemeli.”

 

Wujastyk ayrıca önemli destek noktası  hakkında bilgi verdi.

 

“Aşağı yöndeki durumda , yatırımcılar, 2,86 dolar civarındaki fiyat bazında sabitlenmiş hacmi kullanarak kontrol noktasının tutulmasını dikkatlice takip etmeli ” dedi.

 

“Fiyata göre bu sabitlenmiş hacim, bir sonraki yükselişten önceki sıçrama  noktası olan 17 Ağustos’un en düşük seviyesinden başlıyor.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.