1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano ADA coin listelenmesi en zor ülkelerden birine girmeyi başardı!

Cardano ADA coin listelenmesi en zor ülkelerden birine girmeyi başardı!

Cardano ADA coin listelenmesi en zor ülkelerden birine girmeyi başardı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bugün erken saatlerde, dcSpark CTO’su Sebastien Guillemot, Cardano ADA’nın listelenmeyi başardığı son ülkeyi ve bunun neden çok önemli bir gelişme olduğunu açıkladı.

Cardano ADA coin en zorlu ülkelerden birinde daha listeleniyor

Sebastien Guillemot’un bildirdiğine göre, dünyada kripto borsalarda listelenme konusunda en sert kurallara sahip ülkelerden biri Japonya ve Cardano ADA coin bugün itibariyle Japon borsalarında listelenme için onay almış durumda.

Guillemot şu ana kadar, aralında Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, Litecoin, Basic Attention Token, Stellar, NEM, Tezos, ve Polkadot’un olduğu çok az sayıda coin japon borsalarında listelenebilir halde.

Ünlü CTO’ya göre bu haber hem Japon borsaları hem de Cardano ADA coin için oldukça önemli bir gelişme.

https://twitter.com/SebastienGllmt/status/1422461971044073477

Japon kripto borsalarından Bitpoint bugün yaptığı bir duyuru ile kullanıcıların Ağustos ayı sonlarına doğru borsa üzerinden ADA coin işlemleri başlatabileceklerini ilan etti.

Bitpoint yaptığı duyuruda, Cardano’nun ölçeklenebilir yapısı ve pek yakında hayata geçecek olan akıllı sözleşmeler ve dApps’larla birlikte geleceği parlak bir protokol olduğunu ifade etti.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.247894

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano ADA coin güncel fiyat tahmini, 2021-2025

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Kaynak