1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cadalabs son faz ve sınırlı sayıda Cala token satışlarına başladı!

Cadalabs son faz ve sınırlı sayıda Cala token satışlarına başladı!

Cadalabs son faz ve sınırlı sayıda Cala token satışlarına başladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cadalabs olarak projenin başlangıcından beri bizlerin yanında olan, birinci ve ikinci faz token satışlarına katılan yatırımcılara teşekkürü bir borç biliriz. Şimdiye kadarki desteklerinizden dolayı sizlere minnettarız. Cadalabs, yatırımcılarından aldığı destek ile birinci ve ikinci faz satışlarını başarı ile tamamladı ve Cala token’lar sahiplerine başarılı biçimde dağıtıldı.

Cadalabs takımı ön satışlar için 25 milyon adet token ayırmıştı. İlk faz satışlarında 25 milyon adetlik token’ların 24 milyonunun satışı başarılı biçimde tamamlandı. Kalan 1 milyon adet Cala token’ın satışı için son faz gerçekleştiriliyor.

Cadalabs hakkında

CADALABS; dijital sanat koleksiyonlarının eserlerini NFT (Non-Fungible Token) olarak basmalarını ve sorunsuz biçimde ticaretini yapmaları için geliştirilmiş Cardano ağı üzerinde çalışan bir NFT platformudur. CADALAB takımı kendi hizmet token’ı olan $CALA’yı geliştirdi ve CALA sahipleri platform yönetimine sahip oldukları CALA oranınca söz sahibi olabiliyor. CALA sahipleri token’larını ellerinde tutarak CALA geliştiricilerine yön verebilir, oy kullanabilir ve platformda üretilen sanat eserlerinden stake (hisse) gelirleri elde edebilirler. CADALAB protokolü non-fungible token endüstrisindeki yatırımlarını arttırmayı planlıyor. Dijital içerik oluşturucuları, sanatçılar ve koleksiyoncuları bir platformda buluşturmayı hedefliyor.

CADALABS TOKEN (CALA) faydaları

Token’ların stake edilebilen ve stake edilemeyen formları mevcuttur. Stake edilebilen token’lar, kullanıcılarına platform kullanımında bazı kolaylıklar sağlayacaktır.

Demokratik Otonom Platformu (DAP) kullanıcıları organizasyonun karar verme sürecine dahil ediyor ve organizasyonun yol haritasını şekillendirmede aktif rol üstleniyorlar.

CALA token sahipleri kripto para piyasaları üzerinden fiziksel ve sanal içerikler ve hizmetler satın alabilir.

Topluluğun ortak kararı ile ölçülebilir değer üreten dijital içerik üreticileri ödüllendirilir.

Reklamları görmeyi tercih eden kullanıcıları ile reklam gelirlerini paylaşır.

Daha fazla token stake ederek kullanıcılar, platform tarafından yaratılan gelirlerden daha fazla pay alabilirler.

Profil tanımlamasına ödeme yapılır

Cadalabs ekosisteminin özellikleri

Dijital sanat eseri üreten sanatçılar için yaratılmıştır: CADALABS geleneksel sanatçılarla blockchain arasında bir köprü kurar.

Kullanım kolaylığı: CADALABS ekosistemi oldukça kullanışlıdır. Herhangi bir yaratıcı sanatçı kendi NFT’sini geliştirerek satışını yapabilir.

CADALAB DEX: Herhangi bir para birimi için geliştirilmiş merkezsiz borsa

Stake ve kazan (çok yakında): CADALAB ile kullanıcılar stake yaparak ödül kazanabilecek.

Yükse ölçeklendirme: Cadalabs ekosistemi basit, şeffaf ve güvenlikli bir altyapıya sahiptir.

3’üncü faz Cadalabs token satışlarına nasıl katılırım?

CALA Token 3’üncü faz  satışları ilgili yatırımcılar ve topluluk üyeleri için devam ediyor.

CALA TOKEN’I BURDAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Cadalabs sosyal medya linkleri:

Website: https://cadalabs.io

Twitter: twitter.com/Cadalabprotocol

Telegram Group: https://t.me/cadalabscommunity

Medium: https://Cadalabs.medium.com

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.