1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Güncel Bytom (BTM) coin rehberi: Bytom BTM coin nedir?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Güncel Bytom (BTM) coin rehberi: Bytom BTM coin nedir?

Güncel Bytom (BTM) coin rehberi:  Bytom BTM coin nedir?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bugün kripto para piyasalarında olağanüstü hareketlilik yaşanıyor. Bytom olağanüstü bir performans sergileyerek 34 sıra birden yükseldi. Neo ve Onthology gibi kripto paralar harika performans sergiliyor.


Bytom bugün 34 sıra birden yükseldi

Bugün kripto para piyasalarının yıldızı hiç şüphesiz Bytom (BTM) coin. BTM, bugün olağan üstü bir performans sergiledi. BTM coin fiyatları gün içerisinde 7 cent’ten 19 cent’e kadar çıktı. BTM fiyatlarındaki toplam artış yüzde 150. BTM piyasa değeri 72 milyon dolardan 185 milyon dolara sıçradı. BTM bu sayede CoinMarketCap sıralamasında 68’inci sıradan 34’üncü sıraya tırmanarak 34 coin’i geride bıraktı. Byton Coin 17 Haziran 2019 tarihinde 20 cent’in üstüne çıkarak 2019 yılının rekoru kırmıştı. BTM bugünkü performansı ile Haziran ayındaki performansını egale etmek üzere. Aşağıdaki grafikte BTM’nin haftalık performansını görüyoruz.

Bytom Güncel Bytom (BTM) coin rehberi: Bytom BTM coin nedir?

Bytom coin, 2018 yılının Nisan ayında 1 doların üstüne çıkarak tüm zamanların rekorunu kırmıştı. Aşağıdaki grafikte BTM’nin 2019 yılı performansını görüyoruz.

Bytom Güncel Bytom (BTM) coin rehberi: Bytom BTM coin nedir?

Lütfen Bkz: Bitcoin’i unutun! Xunlei blockchain şirketi yüzde 107 değerlendi

Singapur merkezli kripto paranın kurucusu Chang Jia ve Duan Xinxing’dir. Chang Jia ayrıca bilim kurgu yazarı olup Galaxy Award ödülü kazandı. Chang Jia ayrıca 8btc kripto para borsasının da kurucusu. BTM coin’in Bytom isimli kendi blockchain platformu bulunuyor. BTM coin’in temel misyonu reel dünya ile dijital dünyayı birleştirmek. Reel varlıklar üzerine çıkarılan finansal varlıkları tokenize etmeyi hedefliyor.

Bytom ilk arzını gerçekleştirdiğinde tüm kripto paralarının yüzde 67’ini 2018 yılında piyasaya sürdü. Kalan yüzde 33’lük kısım ise madencilere bırakıldı. Madenciler BTM kazarak kalan yüzde 33’lük kısmı çıkaracak. BTM coin birçok borsada listelenmektedir. Bu nedenle Bytom yatırımcıları BTM’yi OKEx, KuCoin, HitBTC, Gate.io ve Bitbox gibi borsalardan temin edebilir.

Lütfen Bkz: Çin kripto kanunu kongreden geçerek yasalaştı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: