fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bytecoin BCN Coin nedir?

Bytecoin BCN Coin nedir?

Bytecoin BCN Coin nedir?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bytecoin BCN Coin nedir/ Bytecoin kaç dolar? Bytecoin tl kuru/ Bytecoin fiyat grafiği gibi merak edilen soruların cevabını bu yazımızda vermeye çalışacağız.


Bytecoin kaç dolar? Bytecoin tl kuru

Bytecoin fiyat grafiği

Bytecoin BCN Coin nedir?

Bytecoin BCN Coin Bytecoin BCN Coin nedir?2012 yılında ortaya çıkan Bytecoin kendini açık kaynak kodlu gizli ve merkezsiz bir kripto para olarak tanımlıyor. Projenin nihai amacı, hızlı, güvenilir ve takip edilemez işlemler gerçekleştirmek. Bu konuda Bytecoin kripto paralar içerisinde ilk CryptoNote teknolojisini kullanmak ile övünüyor. Bu teknoloji sayesinde göndericinin kimlik bilgilerini saklayabilmek adına çoklu imza kullanıyor, böylelikle blockchain analizlerinde göndericinin kimliği anonim olarak kalıyor.

Bu arada, Bytecoin madenciliği oldukça basit. Blok zamanı 2 dakikalık olarak ayarlanmış durumda. Bu nedenle Bytecoin ile yapılan işlemler son derece hızlı ve ucuz gerçekleşiyor.

Bytecoin (BCN Coin)’in özellikleri nelerdir?

Ücretsiz uluslararası anında ödemeler: Bytecoin, internet ağı kadar hızlı çalışır. Ödemeler, şifreleme doğrulamasını gerektirdiğinden ödemelerinizin işlenmesi biraz zaman alacaktır. Bytecoin, çekim işlemlerinden ne kadar gönderirseniz gönderin sadece 1 BCN kesilmektedir.

Güvenlik: Bytecoin “kullanıcı parasını kaybolması imkansız kılan en güvenli ve en modern sifreleme algoritmalarıyla korur”. Bytecoin’in geliştiricileri, para biriminin haclenmesi için “süper bir bilgisayarın muazzam miktarda pahalı elektrik ve hesaplama gücünü gerektirdiğini” iddia ediyor. Bu nedenle, Hackerlar bu para birimiyle uğraşmıyor.

Güvenli gizli veriler: Bytecoin, bu bilgileri açığa çıkarmayı seçmediğiniz sürece “mali operasyonlar ve cüzdan bakiyeniz hakkında bilgi edinmenin tamamen imkansız” olduğunu iddia ediyor. Yalnızca iş ortaklarınızın ve üçüncü tarafların göreceği bilgileri yönetebilirsiniz.

Not: Bytecoin BCN Coin nedir/ Bytecoin kaç dolar? Bytecoin tl kuru/ Bytecoin fiyat grafiği ile ilgili yazımızdaki veriler kripto borsaları tarafından otomatik olarak sağlanmaktadır ve veri sağlayıcılarımızın gecikme yaşanabilir. KoinMedya bu verilerin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.