Loading...
btc
BTC
-0.44%
Bitcoin
65.647,80 USDT
eth
ETH
-1.35%
Ethereum
3.435,62 USDT
bch
BCH
-0.21%
Bitcoin Cash
365,65 USDT
xrp
XRP
-0.15%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
72,59 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
582,36 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
172,35 USDT
avax
AVAX
-3.4%
Avalanche
28,81 USDT
ada
ADA
-0.62%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-0.02%
Poladot
5,92 USDT
doge
DOGE
-0.32%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bytecoin BCN Coin nedir?

Bytecoin BCN Coin nedir?

Bytecoin BCN Coin nedir/ Bytecoin kaç dolar? Bytecoin fiyat grafiği gibi merak edilen soruların cevabını bu yazımızda vermeye çalışacağız
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bytecoin BCN Coin nedir/ Bytecoin kaç dolar? Bytecoin tl kuru/ Bytecoin fiyat grafiği gibi merak edilen soruların cevabını bu yazımızda vermeye çalışacağız.


Bytecoin kaç dolar? Bytecoin tl kuru

Bytecoin fiyat grafiği

Bytecoin BCN Coin nedir?

Bytecoin BCN Coin Bytecoin BCN Coin nedir?2012 yılında ortaya çıkan Bytecoin kendini açık kaynak kodlu gizli ve merkezsiz bir kripto para olarak tanımlıyor. Projenin nihai amacı, hızlı, güvenilir ve takip edilemez işlemler gerçekleştirmek. Bu konuda Bytecoin kripto paralar içerisinde ilk CryptoNote teknolojisini kullanmak ile övünüyor. Bu teknoloji sayesinde göndericinin kimlik bilgilerini saklayabilmek adına çoklu imza kullanıyor, böylelikle blockchain analizlerinde göndericinin kimliği anonim olarak kalıyor.

Bu arada, Bytecoin madenciliği oldukça basit. Blok zamanı 2 dakikalık olarak ayarlanmış durumda. Bu nedenle Bytecoin ile yapılan işlemler son derece hızlı ve ucuz gerçekleşiyor.

Bytecoin (BCN Coin)’in özellikleri nelerdir?

Ücretsiz uluslararası anında ödemeler: Bytecoin, internet ağı kadar hızlı çalışır. Ödemeler, şifreleme doğrulamasını gerektirdiğinden ödemelerinizin işlenmesi biraz zaman alacaktır. Bytecoin, çekim işlemlerinden ne kadar gönderirseniz gönderin sadece 1 BCN kesilmektedir.

Güvenlik: Bytecoin “kullanıcı parasını kaybolması imkansız kılan en güvenli ve en modern sifreleme algoritmalarıyla korur”. Bytecoin’in geliştiricileri, para biriminin haclenmesi için “süper bir bilgisayarın muazzam miktarda pahalı elektrik ve hesaplama gücünü gerektirdiğini” iddia ediyor. Bu nedenle, Hackerlar bu para birimiyle uğraşmıyor.

Güvenli gizli veriler: Bytecoin, bu bilgileri açığa çıkarmayı seçmediğiniz sürece “mali operasyonlar ve cüzdan bakiyeniz hakkında bilgi edinmenin tamamen imkansız” olduğunu iddia ediyor. Yalnızca iş ortaklarınızın ve üçüncü tarafların göreceği bilgileri yönetebilirsiniz.

Not: Bytecoin BCN Coin nedir/ Bytecoin kaç dolar? Bytecoin tl kuru/ Bytecoin fiyat grafiği ile ilgili yazımızdaki veriler kripto borsaları tarafından otomatik olarak sağlanmaktadır ve veri sağlayıcılarımızın gecikme yaşanabilir. KoinMedya bu verilerin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.