Loading...
btc
BTC
0.09%
Bitcoin
67.591,31 USDT
eth
ETH
1.25%
Ethereum
3.482,75 USDT
bch
BCH
0.72%
Bitcoin Cash
388,60 USDT
xrp
XRP
0.2%
Ripple
0,61 USDT
ltc
LTC
1.34%
Litecoin
72,21 USDT
bnb
BNB
0.84%
Binance Coin
592,21 USDT
sol
SOL
0.15%
Solana
179,17 USDT
avax
AVAX
1.95%
Avalanche
32,49 USDT
ada
ADA
0.45%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
0.82%
Poladot
6,15 USDT
doge
DOGE
0.19%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
0.43%
Shiba Inu
0,00 USDT
 1. Haberler
 2. Kripto Para Haberleri
 3. Büyük partnerlikler için geri sayım! HOLDEX FİNANCE’dan önemli haberler geliyor

Büyük partnerlikler için geri sayım! HOLDEX FİNANCE’dan önemli haberler geliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu yılın en dikkat çekici projelerinden biri olan Holdex Finance’daki son haberlerle birlikte gözler projeye dönerken, yayılan haberlere göre AVAX, SOLANA, POLKADOT, FUSHİON ve POLYGON gibi projeler ile görüşme halinde olan ekip, yeni iş birlikleri ve partnerliklerini çok yakında duyurmaya başlayacak.


Büyük borsalar için geri sayım: Gate, Kucoin, CoinMarketCap, Coingecko ve diğerleri çok yakında!

Holdex Finance; Binance Smart Chain,  Ethereum ve Huobi Eco Chain ile uyumlu olmasının yanı sıra, stake havuzları ve çiftlikleri yönetmede ve desteklemede özgürlük sağlıyor. Ayrıca platform, CEX pazarlarına girmeye hazırlanıyor. Bu pazarların arasında Kucoin, Gate.io, Okex, Huobi, Bitfinex, Bithumb, Poloniex, Probit, BtcTurk Pro, Indoex, MXC, Hotbit gibi büyük platformlarda bulunuyor. Ayrıca piyasanın en büyük bilgi platformları olan CoinMarketCap, Coingecko ve CoinMarketCal sitelerinde de yayınlanacakları biliniyor. 

DeFi tarihinde bir ilk

Holdex aracılığıyla, artık mobilden Swap, Staking ve Farming işlemleri yapılabilecek!

FinTech ve DeFi alanında yenilikçi ve modernize edilmiş tekniklerle donatılan Holdex Finans yaptığı duyuru ve geliştirmelerle kripto finans piyasasında gündemde kalmaya devam ediyor. Ekip yaptığı son açıklamada gelecek yıl ortasında teslim edilmesi gereken Mobil Telefonlar için Holdex Mobil App’ın çalışmalarının sonuç verdiğini ve Roadmap’de bahsi geçmemesine rağmen DeFi tarihinde bir ilk olarak “Holdex Mobil” uygulamasını mümkün olan en kısa sürede yayına alınacağı duyurdu.

Holdex için en önemli dokümanların arasında Roadmap geliyor. Roadmap, platformun bütün plan ve proje takvimlerini içerirken, yatırımcılar için bir rehber görevi görüyor.  Geliştirici ekip, henüz ICO sürecinde olmalarına rağmen Roadmap’te belirtilen Dex Platformu ve Holdex Swap geliştirmelerini tarihlerinden çok önce teslim ederek güven tazeledi.  Roadmap’e göre yıl sonunda hazır olması gereken “Holdex Finance Chain” Testneti de erken tamamlayıp, yeni Mainnet güncellemesi ile kendi blockchain ağlarını aylar öncesinden aktif etmek hedefleri arasında.

Dünyanın gözü Holdex’te

Fin-Tech ve DeFi alanında yenilikçi birçok çözümü bünyesinde barındıran Holdex Finance, şu sıralar Dünya basınının ve finansal içerik üreticilerinin de gündeminde. CoinMarketCap, Bloomberg, Yahoo Finance, Cointelegraph, Coinpedia gibi büyük kurumlar Holdex Finans hakkında inceleme yazıları yayınlarken, projenin potansiyellerine vurgu yaptı.

Aynı zamanda yüz binlerce takipçisi olan video içerik üreticileri HoldexToken’ın İCO sürecinde yatırım yaptıklarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Tüm bunlar olurken ekip, projenin üzerinde çalışmaya ve yeni güncellemeleri paylaşmaya devam ediyor.Büyük partnerlikler için geri sayım! HOLDEX FİNANCE’dan önemli haberler geliyorYatırımcıya güven

HoldexFinans  geleneksel finans sektörünü “spekülasyon ve manipülasyona açık” olarak tanımlarken, sektörü değiştirmeyi önüne bir hedef olarak koymuş durumda. Manipülasyonlar sadece geleneksel piyasada değil; Blockchain üzerinde işlem gören bazı projelerde de mümkün olabiliyor.

Yatırımcılarını küçük yada büyük ayırt etmeden, dolaşımda olan token sayısını artırmayarak fiyatta manipülasyon olasılığının önüne geçen Holdex Platformu , ICO yatırımcıları, Airdrop kazananları ve farming, staking ödülleri hariç tüm tokenlerini her 3 ayda bir %10’u açılacak şekilde kilitleyerek yatırımcılarını koruyacağının garantisini veriyor.

Sınırlı arz, şeffaf dağılım

Holdex’i güçlü yapan en önemli noktalardan biri Token arzının sınırlı olması. Bunun sebebi kullanıcıları değer kaybından korumak. Değer saklama araçlarının içinde toplam arzı sınırlı olan varlıklar, kendi piyasasında enflasyon oluşmamasını sağlarken, HoldexToken’ın toplam arzı 100 Milyon seviyesinde. Arzın yarısına tekabül eden 50 milyon Token’ın Farming ve Staking Rewards’da kullanılması ön görülürken diğer dağılımlar ise şu şekilde;

Büyük partnerlikler için geri sayım! HOLDEX FİNANCE’dan önemli haberler geliyor

 

 • Team : 10 Milyon
 • Platform Development : 10 Milyon
 • Private sale : 5 Milyon
 • Exhange listing : 5 Milyon
 • Rewards : 5 Milyon
 • Advisors : 5 Milyon
 • Marketing : 5 Milyon
 • ICO : 5 Milyon

Ön satış devam ediyor

Holdex Finance, ICO 1. aşamasını %97,2 başarı oranıyla tamamladı. Aşama 2 ise 0,20$ cent fiyatıyla 23 Ağustos’ta %100 başarıyla sonuçlandı. Üçüncü aşama ise 0,30$ fiyatıyla 23 Eylül’e kadar devam ediyor.

HoldexToken’ı edinmek için acele etmekte fayda var. İCO projeleri, birçok alanda yatırımcı için cazip bir eğilim olarak büyümeye devam ediyor. Çünkü henüz listelenmemiş tokenler, çok ucuzdan alıcısıyla buluşabiliyor. Örneğin Ethereum ve Ripple gibi önemli kripto paralar da ön satış gerçekleştirirken, ICO satışından alım yapanlar için kar etmenin ötesinde hayatlarını değiştirdi.

Holdex için de aynı süreci gözlemlememiz mümkün görünüyor. Çünkü ekibin açıklamalarına göre ön satıştan yalnızca 0,3$’a edinebildiğiniz bu token, borsalarda listelenmeye başlayınca minimum 1$’dan alıcı bulması bekleniyor. Toplam arzı 100 milyon adet olarak sınırlandırılan bu Token’ın yalnızca %10’una denk gelen maksimum 10 milyon adeti ilk listelemede dolaşımda olacak. Ekibin iddiasına göre, arz miktarına göre kıyasladığımızda Holdex’in bir süre sonra 75-300$ arasında alıcı bulması da ihtimaller arasında.

“Merkeziyetsiz ve şeffaf”

Holdex Finans için şeffaflık ve merkeziyetsizlilk önemli bir konu. Bunun sebeplerinin başında, merkeziyetsiz borsaların kullanıcı varlıklarını depolamaması geliyor. Bu yüzden hacker saldırıları da Borsanın tamamen çökmesi dahil fon kaybına yol açmıyor. Bir kişinin tüm varlıklara ve veriye erişim sağlayabileceği tek bir giriş noktasının olmaması, Siber Korsanların işini oldukça karmaşıklaştırıyor.

Holdex’in bir diğer avantajı ise, Borsa içinde manipülasyon oluşturacak merkezi bir yapının olmamasından ötürü, fiyat manipülasyonu veya işlem hacimlerinde sahtecilik riskinin minimum düzeyde olması.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.