1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Büyük ortaklık bu kripto paranın fiyatını fırlattı! Devamı gelecek mi?

Büyük ortaklık bu kripto paranın fiyatını fırlattı! Devamı gelecek mi?

Büyük ortaklık bu kripto paranın fiyatını fırlattı! Devamı gelecek mi?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük marka değerlerinden birine sahip olan Adidas, kripto ekosistemine giriş yaparak Matervase tabanlı Sandbox’la anlaştı. Detaylar haberimizde.

Büyük ortaklık bu kripto paranın fiyatını fırlattı! Devamı gelecek mi?

Matervase projelere ilgi her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük spor markalarından biri olan Adidas Matervase tabanlı bir proje olan Sandbox ile ortaklık kurduğunu açıklamıştı. Adidas, Sandbox aracılığıyla NFT ekosistemine dahil olduğunu sosyal paylaşım platformu Twitter’dan duyurmuştu.

Bu anlaşmanın ve Matervase rüzgarının etkisini arkasına alan Sandbox ise rallisine devam ediyor. Haftanın ilk gününe rekorla başlayan SAND, yeni en yüksek seviyeler görmeye devam ediyor. SAND, 8,32 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine dokunuş yaptı.

İlgili: Sandbox (SAND) token nedir, geleceği nasıl?

Ekim ayında Facebook CEO’su Zuckerberg’in açıklamalarından sonra gündeme oturan Matervase projesinin ardından Sandbox, büyük bir sıçrama yaşamış oldu. Bugün %20, Son 7 günde içinde %115 değer kazanan token, son bir ay içerisinde ise 0,83 dolardan 8 doların üzerine doğru çıkarak büyük bir ralli yaptı. Sandbox, kripto ekosisteminin en değerli 29.varlığı olmuş durumda. Toplam piyasa değeri 7 milyar doların üzerine çıktı.

Yükseliş devam edecek mi?

Sandbox tokeni, 12 saatlik grafikte yükselen paralel kanalın üst sınırını kırdı. Radarında yeni bir %116’lık ralli görünüyor ve yeni hedef olarak belirlediği seviye ise 11,36 dolar olarak görülüyor.

sandbox

SAND bu hedefe ulaşmadan önce, boğalar için bir test olarak %127,2 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 9,68 dolarda direnç ortaya çıkacak. SAND için aşağıda ilk savunma hattı ise 6,75 dolarda bu seviyenin altına düşmesi durumunda bir sonraki destek noktası ise 5,71 dolar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: