1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoin için satın alma fırsatı mı geldi?

Bu altcoin için satın alma fırsatı mı geldi?

Bu altcoin için satın alma fırsatı mı geldi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası yeniden yeşil bir tabloya dönerken bu altcoin için satın alma fırsatı doğabilir. Detaylar haberimizde.

Bu altcoin için satın alma fırsatı mı geldi?

Kripto para piyasası durgun geçen birkaç günün ardından yeniden bir toparlanma emaresi gösteriyor. Bitcoin, 19,000 dolar seviyesine geriledikten sonra yeniden 20,000 doların üzerine çıktı.

Ethereum ise 1,500 dolarlık kritik seviyenin üzerine sıçradı. Ancak piyasa koşullarını göz önünde bulundurduğumuzda bir altcoin yatırımcıları heyecanlandıracak bir satın alma sinyali veriyor.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Fxstreet analistleri, ADA’nın mevcut seviyelerden birikim yapılmasının uygun olacağını değerlendirdi. Cardano (ADA), son saat içerisinde %4 değer kazandı ve 0,45 dolara yükseldi. Yatırımcılar 0,425 dolara küçük bir geri çekilme bekleyebilir ve burada uzun bir pozisyona girebilir.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Bu hareket için ilk hedef 0,460 dolar seviyesi olacak ve bu da yolu 0,505 dolara açacak. ADA’nın bu seviyelere yükselmesi %11’lik bir yükseliş anlamına gelir. Bu seviyeden sonraki hedef 0,53 dolar. ADA, gelen satın alma baskısı ile bu sevilere sıçrar ise %17’lik bir ralli görecek.

altcoin Bu altcoin için satın alma fırsatı mı geldi?

 

Öte yandan, Cardano fiyatı 0,423 doların altında bir günlük mum çubuğu üretirse, ayıların kontrol altında olduğunu gösteren daha düşük bir dip yaratacaktır. Bu gelişme, ADA için yükseliş tezini geçersiz kılabilir ve ADA’yı 0,40 dolara kadar çekebilir.

Cardano (ADA) yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,4567 dolardan işlem görüyor. Altcoin, 15,4 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve bu değer ADA’yı toplam değeri 994 milyar dolar olan kripto piyasasının en değerli 8’inci varlığı yapıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: