1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoin 2022’de büyük sıçrama yaptı!

Bu altcoin 2022’de büyük sıçrama yaptı!

Bu altcoin 2022’de büyük sıçrama yaptı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP)’nin önemli rakiplerinden biri olan Stellar (XLM), 2022 yılında teknik verilerinde sıçrama yaptı. XLM için yeni yılda ne bekleniyor? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Bu altcoin 2022’de büyük sıçrama yaptı! 

Ripple (XRP)’nin piyasadaki önemli rakiplerinden biri olan Stellar (XLM), 2022 yılında kripto piyasasının düşüş gösterdiği dönemde önemli teknik verilerde pozitif bir büyüme kaydetti.

Stellar’ın kurucusu ve CEO’su Denelle Dixon, yeni bir blog yazısında Stellar’ın teknik verilerini ele aldı. Küresel ödemeler platformu, devam eden bir kripto kışına rağmen 2022’de “astronomik” rakamlar yayınlıyor.

Dixon, Stellar’ın bu yılın sadece bir çeyreğinde 2021’in tamamında olduğundan daha fazla büyüme kaydettiğinin altını çizdi.

“Geçen yıl, Stellar’ın iki çeyrekte 1 milyar operasyona ulaşmasını kutlamıştık. Bu yıl, Stellar sadece bir çeyrekte neredeyse 1 milyar operasyona ulaştı ve başka bir büyük kilometre taşını daha geçti- ağda 7 milyondan fazla hesap var. Bu büyüme astronomik ve yüreklendirici oldu. Veriler, insanların Stellar’ı dünya genelinde gerçek fayda, yenilik ve finansal kapsayıcılık için kullandığının kanıtı.”

XLM ayrıca, toplam varlıklarda %73’lük bir artış sağladı. İşlenen toplam operasyonlarda %92’lik bir artış görerek istikrarlı büyümeye devam etti. Dixon, hesaplanma şeklindeki değişiklik nedeniyle XLM’deki ilgili varlık sayısının azalmasına rağmen, ilgili varlıkları içeren işlem hacminin 1,9 kat arttığını söylüyor.

stellar xlm

 

İlgili: Stellar (XLM) nedir, geleceği nasıl?

Ripple’ın önemli rakibi XRP için iyi geçmeyen bir yılın ardından rakibini daha fazla sıkıştırmaya devam ediyor.

Stellar (XLM), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,072 dolardan işlem görüyor. XLM, 1,888 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 27’nci sırada yer alıyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: