1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Blockstream’in CEO’sundan yıl sonu için heyecan veren Bitcoin tahmini!

Blockstream’in CEO’sundan yıl sonu için heyecan veren Bitcoin tahmini!

Blockstream’in CEO’sundan yıl sonu için heyecan veren Bitcoin tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain teknoloji şirketi Blockstream’in CEO’su lider kripto para birimi Bitcoin için heyecan veren bir yıl sonu tahmini paylaştı. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler yazımızda.

Blockstream’in CEO’sundan yıl sonu için heyecan veren Bitcoin tahmini!

Bitcoin 18,000 dolar seviyesine geriledikten sonra son iki günde yeniden 20,000 dolarlık kritik destek noktasını geri almayı başardı. Boğalar fiyatı bu seviyenin üzerinde tutmaya çalışıyor. Piyasada oluşan güven bunalımına rağmen aşağı yönlü hareket şimdilik durdurulmuş gibi gözüküyor.

Bitcoin’e destek açıklamaları devam ederken yatırımcıları heyecanlandıracak bir tahmin Blockchain teknoloji şirketi Blockstream’in CEO’su Adam Back’tan geldi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Adam Back , 481.600 Twitter takipçisine, ABD Merkez Bankası’nın 2022 sona ermeden önce sıkı para politikalarını tersine çevirmesini ve Bitcoin’in büyümesine elverişli bir makro ortam yaratmasını beklediğini söyledi.

Back, olumlu bir makro zemine ek olarak, SEC tarafından onaylanacak   spot Bitcoin borsada işlem gören fonun (ETF) ayıları oyunun dışına atabileceğini belirtti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ünlü CEO, Bitcoin’in bu şartlar altında yıl sonunda 6 haneli rakamlara ulaşacağını tahmin ediyor. Bu Bitcoin’in yaklaşık 5 kat değer kazanması anlamına geliyor.

“BTC/USD için tahminim bu yıl 100.000 dolar. Ayrıca bir ABD fiziksel Bitcoin ETF onayı (GBTC yükseltmesi + diğer) güzel bir kırbaç yaratacak ve muhtemelen gelecek yıl büyük bir ayrışma ve pozitif yansımayı tetikleyerek bir tepeye fırlayacaktır.”

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 20,502 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde %10,44 değer kazandı. Kripto paranın piyasa değeri de 391 milyar dolara yükseldi. BU değer Bitcoin’in toplam değeri 900 milyar dolar olan kripto piyasasının %43,5’ini domine ettiği anlamına geliyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin fiyat hareketleri

Blockstream'in CEO'sundan yıl sonu için heyecan veren Bitcoin tahmini!

 

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: