1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. BitMEX raporuna göre bu 2 kripto paraya talep zirve yapacak

BitMEX raporuna göre bu 2 kripto paraya talep zirve yapacak

BitMEX raporuna göre bu 2 kripto paraya talep zirve yapacak
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

BitMEX raporuna göre yüksek getiri sağlayan kripto paralara talep zirve yapacak. En başta da 2 coinin ismi var.


BitMEX raporuna göre bu 2 kripto paraya talep zirve yapacak

İnsanlar artan oranda enflasyonun birikimlerini yediğinin farkına varmaya başlıyor. Bundan dolayı da önemli ölçüde getiri sağlayan tasarruf ürünlerine olan talep giderek artacak. Kripto türevleri borsası BitMEX’in yeni bir raporu bu yönde bir sonuç ortaya koyuyor. Söz konusu varlıklara ise iki örnek veriyor: Terra (LUNA) ve HUH Token (HUH).

Özellikle yeni nesilde böyle kripto paralara ve varlıklara talep var. BitMEX analizine göre ise 2022 yılında bu taleple kripto para dünyası önemli ölçüde yeniden şekillenecek.

İlgili – Güncel Terra – LUNA coin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Çünkü bu tür yatırımlarla yeni nesil hiç bu kadar yatırım fırsatı yakalamamıştı. Özellikle de risk olmadan. Bundan dolayı bu nesil artık yeni yatırım türleri ile şanslarını denemek istiyor. Banka hesaplarındaki birikim ve hükümet bonoları ile kazanç sağlayamayacaklarını biliyorlar.

Solana ağında 2022'nin en büyük hack saldırısı!

Kripto para borsası aynı zamanda 2022 yılı faiz oranları göz önüne alındığında hisse senetlerine yatırımın da aşırı iyimserlik gerektirdiğine dikkat çekiyor. Buna göre en akıllı strateji, faiz artışından sonra “ortalığın toz dumanı yatana kadar” piyasası gözlemlemek.

Yatırımcılar ise düşük riskli değer saklama aracı paralar arayışında olacak. Bunun için de DeFi platformları dikkat çekiyor. Özellikle de iyi getiri sağlayanlar. Ancak analize göre bunlar da düşük riskli olarak sınıflandırılmıyor.

Yatırımcıların seçimi kripto paralar

Yatırımcıların seçiminin başında ise Terra (LUNA) geliyor. Çünkü LUNA coine yatırım çok basit. Terra (LUNA), TerraUSD (UST) coine ev sahipliği yapıyor. Bundan dolayı yatırıma değer coin olarak görülüyor.

Ayrıntılar: Terra LUNA coin nedir ve geleceği nasıl?

Binance Smart Chain üzerinde ise benzer getiri sağlayabilecek coin ise HUH Token (HUH). HUH topluluğu, yansıma adı verilen devrim niteliğinde bir teknikle yeniden dağıtılan HUH tokenler ile ödüllendiriliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.