okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.04%
Bitcoin
67.998,62 USDT
eth
ETH
-3.03%
Ethereum
3.669,00 USDT
bch
BCH
-0.76%
Bitcoin Cash
487,39 USDT
xrp
XRP
0.37%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.54%
Litecoin
84,14 USDT
bnb
BNB
-0.66%
Binance Coin
595,37 USDT
sol
SOL
-6.2%
Solana
165,26 USDT
avax
AVAX
-1.86%
Avalanche
37,80 USDT
ada
ADA
-2.18%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.04%
Poladot
7,20 USDT
doge
DOGE
2.96%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-1.18%
Shiba Inu
0,00 USDT

BitMEX kurucusundan Bitcoin rallisi tahmini: İşte, tarihi ve sebebi

bitcoin btc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para borsası BitMEX’in kurucusu, Bitcoin’in önünde boğa bir piyasa olduğu söylüyor. Analist, BTC’de ne zaman yükseliş beklediğini açıklarken, bu rallinin sebeplerine de açıklama getiriyor.


BitMEX kurucusundan Bitcoin rallisi tahmini: İşte, tarihi ve sebebi

BitMEX borsasının kurucusu Arthur Hayes, kripto para piyasasında düşen aktifliğe rağmen Bitcoin (BTC) fiyatının önünde önemli bir yükseliş olduğunu açıklıyor.

Hayes, yeni makalesi üzerinden yaptığı açıklamada, ABD merkez bankası Fed’in faiz kararlarının bir Bitcoin boğa rallisi tetikleyeceğini söylüyor.

BitMEX kurucusu, Fed’in rezervdeki paranın faizini ödemek için muhtemelen daha fazla para basacağını düşünüyor. Bu da piyasadaki likiditeyi artıracak. Hayes, Fed’den faiz ödemeleri alan varlıklı para sahiplerinin muhtemelen riskli varlıklara yöneleceğini de ifade ediyor.

“Ödenecek tüm bu faiz, varlıklı yatırımcıları harekete geçirecek. Varlıklı yatırımcılar ise ellerine daha fazla para geçince ne yapacak? Onlar riskli varlıkları satın alacak. Altın, Bitcoin, AI teknoloji hisse senetleri ve diğer. Tüm bu varlıklar, hükümetin para basmasından yarar sağlayacak.”

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2023- 2025

bitcoin BitMEX kurucusundan Bitcoin rallisi tahmini: İşte, tarihi ve sebebi

BitMEX borsasının kurucusu Arthur Hayes

Hayes, Bitcoin için gerçek boğa piyasasının ise üçüncü çeyreğin sonu ve dördüncü çeyreğin başında başlayacağını da düşünüyor.

İlgili  – Bitcoin ve Ethereum fiyatı Haziran’da ne olur? Ünlü analistten BTC ve ETH analizi

Şu an kripto para piyasasındaki hareketlilik çok düştü. Bu konuda açıklama yapan BitMEX kurucusu, genelde yaz aylarında piyasaların böyle olduğunu ifade ediyor. Ancak bu durumun daha sonra değişeceğini de ifade ediyor.

Bitcoin fiyatı konusunda da görüşünü paylaşan ünlü isim, BTC’nin yeniden 20.000 doları test etmeyeceğini ifade ediyor. Ona göre para riskli varlıklara akmaya başladığında burada güçlü bir taban desteği oluşacak. Önümüzdeki dönemde daha fazla BTC almayı düşündüğünü de açıklıyor.

İlgili – Güncel Litecoin fiyat tahmini, geleceği ve 2023 – 2025 beklentileri

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.