1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Bitcoin ve Ethereum fiyatı Haziran’da ne olur? Ünlü analistten BTC ve ETH analizi

Bitcoin ve Ethereum fiyatı Haziran’da ne olur? Ünlü analistten BTC ve ETH analizi

Bitcoin ve Ethereum fiyatı Haziran’da ne olur? Ünlü analistten BTC ve ETH analizi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarının Haziran görünümünü değerlendirdi. Analistin BTC ve ETH yorumu ve analizinin ayrıntıların bakalım.


Bitcoin ve Ethereum fiyatı Haziran’da ne olur? Ünlü analistten BTC ve ETH analizi

Ünlü kripto para analisti, piyasanın liderleri Bitcoin ve Ethereum’u yeni başlayan Haziran ayında ne beklediği ile ilgili değerlendirmesini paylaştı.

Kripto para traderi Justin Bennett, yeni bir Daily Price Action blog yayını üzerinden, Bitcoin (BTC) fiyatında kısa süre önce görülen satışların kurumsal traderlerin hesaplarını gözden geçirmesi ve dengelemesi ile oluşmuş olabileceğini ifade ediyor. Şöyle diyor:

“Büyük kurumsal yatırımcılar defterlerini ayarlarken, piyasalar genelde ayın son 24 – 48 saatinde hareketli olur ve kararsız görünür. Peki, Bitcoin fiyatı Haziran’ın ilk haftasında nasıl işlem görür?

Eğer boğalar 27.500 dolar – 27.650 dolar seviyelerini hızlı bir şekilde geri alırsa, bu zaman 26.500 dolara yeni bir satış dalgası gelebilir. Daha düşük bir seviyeyi görme potansiyeli de var.

Unutmayın Bitcoin işlemlerinde destek ve direnç seviyelerini gözeterek dikkatli işlem görün. Özellikle de Mart ayından bu yana piyasanın içinde bulunduğu yatay seyirde çıtayı aşarak büyük bir hareket hedeflenmemeli.”

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2023- 2025

Bitcoin ve Ethereum fiyatı Haziran’da ne olur? Ünlü analistten BTC ve ETH analizi

Kaynak: Justin Bennett/Daily Price Action

Ethereum (ETH) fiyatına da bakan Bennett, Twitter’de 112.500 takipçisine yaptığı açıklamada, ETH’nin büyük bir koşuya hazır olmadığını söylüyor.

Analist, ETH için 2 kritik seviyeye dikkat çekiyor. Bunlar 1.960 dolar ve 1.830 dolar. Bennett, bu seviyeleri “likidite öbekleri” adlandırıyor. Ona göre bu seviyeler sık sık fiyat için mıknatıs görevi görür. Ethereum fiyatının bu iki seviyeden hangisine yöneleceğini ise 1.887 dolar seviyesi belirleyecek diyor.

İlgili – Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2023 – 2025

Kaynak

Etiketler: