BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bitcon madencilerinin akümülasyon stratejisi!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Bitcon madencilerinin akümülasyon stratejisi!

Bitcon madencilerinin akümülasyon stratejisi!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin madencilerinden heyecanlandıran akümülasyon stratejisi! Madenciler kazılan Bitcoin’lerini satmak yerine biriktirmeye başladı, peki ama neden?

Bitcoin madencilerinin heyecanlandıran akümülasyon stratejisi!

 

Bitcoin madencileri yeni kazdıkları BTC’lerini satmak yerine saklamayı tercih ediyor. Glassnode’dan alınan verilere göre madenciler Bitcoin pozisyonlarını arttırmanın peşinde!

Madenciler Bitcoin zulalarını artırıyor

Moskovski Capital CIO’su Lex Moskovski, kişisel Twitter hesabı üzerinden, Bitcoin Madenci Pozisyonları göstergesinin olumluya döndüğünü gösteren iki Glassnode grafiği paylaştı.

İlgili haber: Bitcoin madenciliği nedir ve BTC nasıl üretilir? Evde Bitcoin mining nasıl yapılır?

Lex Moskovski’nin paylaştığı grafikler kripto madencilerinin kazdıkları Bitcoin’lerini satmak yerine biriktirme yoluna gittiğini gösteriyor. Öyle ki madenciler cuma ve cumartesi günleri, uzun vade yatırım alanlarına güncel fiyatı 523.647.640 dolar olan 8.874 adet yeni Bitcoin eklediler.

Bitcoin 60.000 dolar direncini hedef almaya devam ediyor!

Madencilerin ellerindeki BTC’lerini satmak yerine biriktirmeyi seçmesi, Bitcoin istikrarını etkileyen en önemli faktörler arasında gösteriliyor. Öyle ki piyasalara yayılan bu olumlu haberinde etkisiyle Bitcoin 60.000 dolar direncini aşındırmaya devam ediyor. An itibariyle 59.500 dolardan el değiştiren BTC, 13 Mart’taki 61,876 dolarlık ATH’sini kırmak için fırsat kolluyor.

Canlı Bitcoin grafiği – BTC, Dolar ve Türk Lirası

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: