BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı arttıkça Chiliz (CHZ) daha da değerlenir mi?

2021 Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı arttıkça Chiliz (CHZ) daha da değerlenir mi?

2021 Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı arttıkça Chiliz (CHZ) daha da değerlenir mi?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2021 Avrupa Futbol Şampiyonası yaklaşıyor. Futbol heyecanı arttıkça Chiliz (CHZ) ve taraftar tokenları daha da değerlenir mi?

 

Chiliz (CHZ) daha da değerlenir mi?

 

2020’de yapılması gereken Avrupa Futbol Şampiyonası müsabakaları Covid-19 salgını nedeniyle 2021 yılına ertelendi. Eğer Avrupa’da gerekli aşılama işlemleri istenilen seviyeye ulaşırsa maçlar; seyircili yapılabilir ve futbol coşkusu zirve yapabilir.

2021 Avrupa Futbol Şampiyonası grupları şu şekilde:

Grup A: Galler, İsviçre, İtalya ve Türkiye

Grup B: Belçika, Danimarka, Finlandiya ve Rusya

Grup C: Avusturya, Hollanda, Kuzey Makedonya ve Ukrayna

Grup D: Çekya, Hırvatistan, İngiltere ve İskoçya

Grup: E: İspanya, İsveç, Polonya ve Slovakya

Grup F: Almanya, Fransa, Macaristan ve Portekiz.

2021 yılının Haziran ve Temmuz aylarında gerçekleşecek olan 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı futbol coşkusunu ve taraftarlık hislerini arttırabilir. Bu coşku Chiliz ve taraftar tokenlarının değerinde ciddi dalgalanmalara neden olabilir. Juventus’ta forma giyen Cristiano Ronaldo ayrıca Portekiz Milli takımında forma giyiyor. Ronaldo’nun Almaya karşısında atacağı goller Juventus taraftarlarının da coşku duymasına neden olacaktır. Kısaca Haziran-Temmuz 2021 dönemi Chiliz ve taraftar tokenları için iyi bir sezon olabilir.

Lütfen Bkz: Bitcoin haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Bilindiği üzere birçok futbol takımı adına çıkarılmış taraftar tokenlerı Chiliz kripto para borsası üzerinde işlem görüyor. Nasıl ki Binance Coin (BNB) Binance borsasının utility tokenı, Chiliz (CHZ) de Chiliz borsasının utility tokenı görevi görüyor. Doğal olarak taraftar tokenlarına yönelik artan talep, CHZ’nin yelkenini de dolduracaktır.

Aşağıdaki grafikte CHZ fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

CHZ yazının kaleme alındığı saatte 50 cent civarında işlem görüyor. 2.8 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CHZ, CoinMarketCap’te 43’üncü sırada işlem görüyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.