1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Bitcoin’in yükseleceğinden ‘çok çok eminim’ diyen ünlü analist bir seviyeye dikkat çekti

Bitcoin’in yükseleceğinden ‘çok çok eminim’ diyen ünlü analist bir seviyeye dikkat çekti

Bitcoin’in yükseleceğinden ‘çok çok eminim’ diyen ünlü analist bir seviyeye dikkat çekti
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin fiyatının yükseleceği konusunda çok emin konuluyor. Ancak bu yükseliş için lider kripto para BTC’nin kritik bir desteği koruması gerekiyor.

Bitcoin’in yükseleceğinden ‘çok çok eminim’ diyen ünlü analist bir seviyeye dikkat çekiyor

Yılların uzman trader ve analisti Tone Vays, Bitcoin (BTC) ile ilgili boğa görüşler dile getiriyor. Hem de lider kripto paranın 30.000 doların altında zor anlar yaşadığı bir ortamda.

Vays, Youtube’da 122.000 abonesi ile yeni bir video paylaştı. Burada Bitcoin fiyatının yükselmeye devam edeceğine inandığını söylüyor. Ancak bunun için 28.000 dolar kritik seviyesini korumalı ve bu desteği kırmamalı.

İlgili – Bancor (BNT) fiyatında %50 ralli ve yükselişin önemli sebebi

Vays’e göre, Bitcoin fiyatı mevcut seviyelerden yüzde 17 civarında bir yükseliş kaydedebilir. Bunun için 30.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmalı ve birkaç gün bu kritik bölgenin üzerinde kalmalı. Analist şöyle diyor:

“Hala piyasa konusunda boğa kalmaya devam ediyorum. Ben hala 28.000 dolar seviyesi korunduğu sürece yükselmeye devam edecek inancındayım.

Özellikle 30.000 doların üzerinde çıkış sonrası burada bir süre kalarak burada bir doğrulama yapması gerekiyor. Yani bu seviyenin üzerinde birkaç gün geçirmeli. 30.000 doların üzerinde bir hafta da kalabilir. Ondan sonra 34.000 doları geçeceğimiz konusunda çok çok eminim.”

Peki, Bitcoin 28.500 dolar bölgesinin altına kayarsa ne olur? Yılların kıdemli traderine göre bu durumda BTC çok daha derin bir düzeltme görebilir.

İlgili – 2023’te Bitcoin’in yükselişini doğru tahmin eden analistten ‘çok çok ayı’ BTC açıklaması

Bitcoin 2023 yılında 31.000 dolar – 32.000 dolar bölgesine kadar yükselse de ötesine geçmede başarısız oldu. Son birkaç ayda burada konsolide oluyor. Son birkaç haftada ise 29.000 doların da altına riskli salınımlar yapıyor.

İşte, ünlü traderin ilgili açıklamaları ve videosu:

Kaynak

Etiketler: