1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin’in sonu mu geliyor? Ünlü yatırımcı uyardı!

Bitcoin’in sonu mu geliyor? Ünlü yatırımcı uyardı!

Bitcoin’in sonu mu geliyor? Ünlü yatırımcı uyardı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in ezeli ve ebedi muahliflerinden Peter Schiff, Bitcoin son can çekişmeleri yaşadığını düşünüyor.

Peter Schiff: Bitcoin can çekişiyor

Bitcoin‘e getirdiği sert muhalefetle gündeme gelen yatırımcı Peter Schiff, yakında Altın’ın ciddi şekilde yükseleceğini ve Bitcoin’in kısa vade yükselişinin duracağını söyledi.

Öte yandan SchiffGold yatırım firması kurucusunun “Bitcoin’in sonu geldi” yaklaşımını yaptığı son yorum değil.

Twitter takipçilerine seslenen Schiff, ham petrol fiyatlarının yükselerek 106 dolar seviyelerine geldiğini ancak, petrolün,140 dolar seviyesine gelmesini beklediğini yazdı.

 

bitcoin

Schiff’e göre, yükselmesi beklenecek bir sonraki varlık Altın olacak. Altın mevcut durumda, 1924 dolar seviyesinde, Schiff, Altın’ın önce 1950 dolar ardından da 2000 dolara yükseleceğini öngörüyor.

Peter Schiff, hisse senedi piyasasının son yükselişlerini gördüğünü yakında düşüşe geçeceğini ve Bitcoin’in de sonunun geleceğini düşünüyor.

 

Geçtiğimiz Ocak ayı sonlarında, Bitcoin’in 35 bin dolar seviesine düşüğünde, Twitter’dan takipçilerine seslenen Schiff, düşüş yönlü olarak 30.000 doların altına düştükten sonra Bitcoin’in tarihi bir düşüşe imza atacağını söylemişti.

Öte yandan, Bitcoin 28 Şuba’tan beri yükseliyor. yazı anında 44.600 olan BTC fiyatı son iki gün içerisinde 45 bin dolara kadar yükseldi.

Canlı BTC fiyatı: $ 28,586.66

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.