1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte Bitcoin’in ralli öncesi görebileceği seviyeler! Ünlü analist açıkladı

İşte Bitcoin’in ralli öncesi görebileceği seviyeler! Ünlü analist açıkladı

İşte Bitcoin’in ralli öncesi görebileceği seviyeler! Ünlü analist açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti, Credible sosyal paylaşım platformu Twitter’da Bitcoin için tahminlerde bulundu. Detaylar haberimizde.

İşte Bitcoin’in ralli öncesi görebileceği seviyeler! Ünlü analist açıkladı

Lider kripto para birimi 10 Kasım’da 68,789 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra 10 gün içerisinde 10,000 dolardan fazla değer kaybetti ve 58,000 doların altına geriledi. Hafta sonu bir miktar toparlanma ile birlikte 60,000 dolarlık direnci yeniden test eden Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 59,261 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Ünlü kripto analisti Credible, sosyal paylaşım platformu Twitter’da takipçileri için yaptığı analizde Elliott Wave teorisine göre 5.dalgadaki ralliye başlamadan önce 4. dalgada göreceği seviyelere ilişkin tahminlerde bulundu.

bitcoin

Ünlü analiste göre Bitcoin, ralliden önce önemli bir düzeltme görebilir. Credible’ın grafiğine göre, Bitcoin’in düzeltme aşaması 2022’ye kadar uzayabilir ve Bitcoin 35,000 dolar seviyesine geri çekilebilir.

“19 ay sonra yeniden bu seviyedeyiz. Dalga 4’ün ne tür bir yapı oluşturduğu gerçekten önemli değil. Amaç aynı: Yükseliş döngüsünün 5. ve son dalgasından önce yeniden birikim.”

Analist aynı zamanda Ethereum içinde değerlendirmelerde bulundu. Ethereum’un 4,770 dolarlık seviyeyi geri alması gerektiği savunan Credible, aksi taktirde Ethereum’u 4,000 doların altına çekebilecek satışların gelebilceğini değerlendirdi.

bitcoin İşte Bitcoin’in ralli öncesi görebileceği seviyeler! Ünlü analist açıkladı

“Ethereum da biraz rahatlama görüyoruz, Ancak ETH 4,400 dolara yaklaşırken dikkatli olmalıyız. Bazı kazanımlarımı kilitledim. 4,770 dolırlık seviye aşılamazsa 3,000 doların altına doğru büyük bir düzeltme görebiliriz.”

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum’da Bitcoin gibi 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü Ether 4,859 dolarla ATH’ye dokunurken yazım anında 4,375 dolardan işlem görüyor ve haftanın son gününde %3,81 değer kazandı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: