1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin’deki yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin’deki yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin’deki yükseliş devam edecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin, son yedi günde %10 değer kazandı. Lider kripto para yükselişe devam edecek mi? 2022’deki çöküşü bilen analist yanıtladı. Detaylar haberimizde.

Bitcoin’deki yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin, uzun süre 19,000 dolar seviyesinde işlem gördükten sonra son hafta yaptığı atak ile 22,000 doların üzerine sıçradı. BTC, 22,795 dolara kadar yükselerek son otuz günün en yüksek seviyesini gördü. Ardından gelen kar satışları BTC’yi bir miktar aşağı çekti.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Yatırımcılar arasındaki merak konusu Bitcoin’in yükselişe devam edip etmeyeceği. 2022’deki büyük çöküşü doğru tahmin eden ünlü analist Capo, sosyal paylaşım platformu Twitter’da 450 bine yakın abonesi için bu soruya cevap aradı.

İlgili: Kraken’den heyecan veren Bitcoin tahmini

Capo, Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketinin satıcıların kontrolü altında olduğuna inandığı için hala kripto piyasasının tamamen dışında olduğunu söyledi.

“Burada BTC için sahip olduğumuz şey temelde bir aralık. Şimdi anahtar, birikim mi yoksa yeniden dağıtım mı olduğunu bilmek. Aralık diğerlerine göre küçüktür. Birikimler genellikle büyüktür. Benim düşünceme göre, bu açıkça yeniden dağıtımdır. Göstergeler düşüş eğilimi gösteriyor.”

Capo, piyasada görülen son rallinin geçici olabileceğini değerlendirdi. Son haftadaki fiyat hareketini bir aldatmaca pump olarak değerlendiren analist, BTC fiyatının bir miktar geri geleceğini savundu.

Bitcoin’deki yükseliş devam edecek mi?

 

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Lider kripto para birimi 2022 yılında uzun süre 39,000 dolar ile 42,000 dolar arasında dalgalandıktan sonra 18,000 dolar seviyesine kadar geriledi ve son 18 ayın en düşük seviyelerini gördü.

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 21,906 dolardan işlem gören BTC, son yedi günde %10 değer kazandı. Lider kripto paranın piyasa değeri 416 milyar dolara kadar yükseldi. Şu anda kripto piyasasının toplam değeri 1 trilyon doların üzerinde ve BTC bu toplam değerin %41,2’sini domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Haftalık Bitcoin fiyat hareketleri

Bitcoin’deki yükseliş devam edecek mi?

 

Canlı Bitcoin fiyatı

 

Kaynak

 

 

 

Etiketler: