1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin’de satıcılar elleri hazır bekliyor; BTC, 45 bin doları geçer mi?

Bitcoin’de satıcılar elleri hazır bekliyor; BTC, 45 bin doları geçer mi?

Bitcoin’de satıcılar elleri hazır bekliyor; BTC, 45 bin doları geçer mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin (BTC) dört günlük yeşil mumdan sonra kırmızıda. Bitcoin’de satıcılar hazır kıt’a bekliyor. BTC 45.000 dolar direncini aşabilecek mi?

Bitcoin’de satıcılar elleri hazır bekliyor; BTC, 45 bin doları geçer mi?

Borsalardan gelen verilere göre, Bitcoin, Cumartesi gününü 44.500 dolar etrafında dolanarak geçiriyor. BTC son 4 günün kazanımını korumaya devam ediyor.

Cumartesi gününün ilk saatlerinde, Bitfinex’te beliren yoğun satış emirleri piyasa genelini endişeye sevk etti. Satış baskısı şu ana kadar bir panik havası estirmiş değil; ancak boğaları 45.000 dolarda tutmaya yetti. BTC direnci aşamadı.

Ünlü traderlardan B C Richfield, durumu şöyle anlatıyor:

4 Saatlik mumda İki aldatıcı çıkış oldu.

Bence, ciddi bir düzeltmeden önce, 45135 dolara doğru bir çıkış görebiliriz. Bitcoin üçüncü bir aldatıcı yükselmeyi kaldıramayabilir.

Bitcoin’i bu hafta etkileyen bir başka gelişme, blockchain protokolü Terra’nın Bitcoin alımı oldu. Terra, cüzdanına tam 3.000 BTC daha ekledi. Böylelikle 24.954 BTC ile Terra önemli bir Bitcoin balinası haline gelmiş oldu.

Terra’nın BTC alım haberi, platform tokeni LUNA’yı da hareketlendirdi. Piyasanın düşüş yaşadığı dönemde LUNA yükseliş gösterdi.

Bitcoin, kripto para piyasasında gündem ve güncel olmaya devam ediyor. Son fiyat artışı da piyasayı hareketlendirmiş görünüyor ancak, henüz ana akım medyada yeterince yer bulabilmiş değil.

Bitcoin Bitcoin'de satıcılar elleri hazır bekliyor; BTC, 45 bin doları geçer mi?
Bitcoin toplam işlem ücret grafiği. Kaynak: Blockchain.

Benjamin Cowen, Bitcoin işlem ücretlerinin düşük kalmasının, yeterince işlem gerçekleşmediğini gösterir nitelikte olduğunu söylüyor.

Açık olarak şu anda turistler gitmiş durumda. Ama geri dönecekler. Her zaman geri dönerler.

Canlı BTC fiyatı: $ 27,696.42

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: