1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Bitcoin yeniden yükselir mi? Ünlü analist, ralliye hazır 4 coini açıkladı

Bitcoin yeniden yükselir mi? Ünlü analist, ralliye hazır 4 coini açıkladı

Bitcoin yeniden yükselir mi? Ünlü analist, ralliye hazır 4 coini açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin fiyatı bu yılki boğa yükselişine devam edebilir mi? Ünlü analist Michaël van de Poppe, yükselişin devamını tetikleyebilecek kritik bir katalizörü açıkladı. Ayrıca Bitcoin dışında 3 kripto paranın da hazırda beklediğini söylüyor. İşte, açıklamasının ayrıntıları.

Bitcoin yeniden yükselir mi? Ünlü analist Van de Poppe ralliye hazır 4 coini açıkladı

Geniş bir kripto para yatırımcısı kitlesi tarafından takip edilen ünlü analist, bir katalizörün Bitcoin boğa döngüsünün devamını tetikleyebileceğini düşünüyor.

Analist Michaël van de Poppe, Youtube’da 162.000 abonesi ile yeni bir analiz videosu paylaştı. Burada, Bitcoin fiyatının piyasa düzeltmesinin sonuna yaklaştığını söylüyor.

İlgili – Ünlü yatırımcı, önümüzdeki 9 ay içinde Bitcoin’i %350 yükseltecek katalizörü açıkladı

Analiste göre, finansal piyasalar artık bir resesyon beklemiyor. Ona göre Bitcoin yakında 28.000 dolar seviyesini test edebilir. Bu da düzeltmenin sona ermesine yol açacak. Böylece buradan yükselişe geçebilir. Şöyle açıklıyor:

“Şu an elimizdeki verilere göre potansiyel bir resesyon yaşamıyoruz. Bu, Bitcoin için de iyi bir veri. Çünkü kripto ticareti yapan insanlar özellikle bu resesyon durumuna ve FOMC verilerine çok odaklanıyorlar. Dolayısıyla, bu durum hisse senetlerinin yükselmeye devam etmesi anlamına da geliyor. Ayrıca Bitcoin’deki düzeltmenin de sonuna doğru yaklaşmaya yardımcı olacak. Tabii bunun için 28.000 dolara doğru yoluna devam ederek bu önemli bölgeyi test edebilir.”

İlgili – Bitcoin konsolidasyonu neredeyse bitti diyen analist, BTC için sırada ne olduğunu açıkladı

Analiste göre yükselmeye hazır bekleyen coinler

Ünlü analist ve trader Michaël van de Poppe, Fed’in enflasyonu düşürmek için faiz artırımlarını durdurması durumunda, kripto piyasalarının yükselişe geçeceğini söylüyor. Blockchain oracle Chainlink (LINK), akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), ETH’ye meydan okuyan Avalanche (AVAX) ve Bitcoin dahil olmak üzere birçok kripto paranın zaten yükseliş için hazır göründüğünü söylüyor.

İşte, analistin ilgili açıklamaları:

Kaynak

Etiketler: