Loading...
btc
BTC
-2.44%
Bitcoin
65.885,31 USDT
eth
ETH
1.06%
Ethereum
3.476,20 USDT
bch
BCH
-5.22%
Bitcoin Cash
365,67 USDT
xrp
XRP
-1.86%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
2.08%
Litecoin
72,74 USDT
bnb
BNB
-0.96%
Binance Coin
581,62 USDT
sol
SOL
-4.05%
Solana
171,65 USDT
avax
AVAX
-6.58%
Avalanche
29,77 USDT
ada
ADA
-3.79%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-3.18%
Poladot
5,90 USDT
doge
DOGE
-5.66%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-3.19%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Bitcoin Haberleri
  3. Bitcoin ve kripto fiyatları için yeni yükseliş sinyali veren kritik gelişme

Bitcoin ve kripto fiyatları için yeni yükseliş sinyali veren kritik gelişme

Güncel Bitcoin teknik analizi: İşte BTC fiyatında kritik bir kırılmaya dair sinyaller!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para fiyatlarında 3 Mart günü yaşanan yaklaşık yüzde 6’lık düşüşten sonra belirsizliğin devam ettiği piyasada yatay bir seyir hakim. Ancak yeni gelen kritik bir veri durumun yakında değişebileceğinin işareti olabilir. Ayrıntılara bakalım.


Bitcoin ve kripto fiyatları için yeni yükseliş sinyali veren kritik gelişme

Merkezli kripto para borsalarına dikkat çeken oranda stabil coin akışı (depozit) gözlemleniyor. Bu da potansiyel bir alım baskısının sinyali olabilir. Hem de Bitcoin ve kripto para fiyatlarında kısa vadede yaşanan düşüşe rağmen. Analiz şirketi, piyasadaki alım gücünün güçlenmeye başladığını bildiriyor. Bitcoin fiyatındaki son durum için ise bakınız:

İlgili – Güncel Bitcoin BTC teknik analizi

Kripto analiz şirketi CryptoQuant’ın son raporuna göre, merkezli kripto para borsalarına artan oranda stabil coin akışı var. 5 Mart günü ise “yılın en yüksek akışı” oldu. Böylece kripto para borsalarının bakiyesindeki stabil coin miktarı yükseldi. Kripto para borsalarına stabil coinlerin gönderilmesi genelde yatırımcıların alım yapmaya hazırlandığını gösteriyor. Düşen fiyatlar şu an yatırımcılar için bir fırsat sunuyor. Ya da borsalara stabil coin yatıran traderler, alım için fiyatların daha fazla düşmesini bekleyecek.

Bitcoin ve kripto fiyatları için yeni yükseliş sinyali veren kritik gelişme

Kripto para borsalarına stabil coin akışı Kaynak: CryptoQuant

İlgili – Kurumsal yatırımcıların BTC ve ETH’nin ötesinde ilgilendikleri coinler

Stabil coin piyasası ne durumda?

Bu arada CoinGecko’nun verilerine göre, stabil coin piyasasındaki hakimiyet Ethereum’da kalmaya devam ediyor. ETH’nin buradaki payı yüzde 60. Stabil coin arzında ikinci sırada TRON var ve son günlerdeki artıştan sonra yüzde 27 hisseye sahip. Binance’in BNB Chain’i ise yüzde 7 ile üçüncü sırada.

Stabil coinler şu an toplam kripto para piyasasının yüzde 12,7’sini oluşturuyor. Piyasada dolaşımda en çok olan stabil coin ise Tether (USDT). 70 milyar dolarlık USDT var ve stabil coin piyasasının yüzde 52’si kadar. İkinci sırada yüzde 32 ve 44 milyar coin ile USD Coin (USDC) geliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.