1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin ve Ethereum önümüzdeki haftada yükseliş trendini koruyacak mı?

Bitcoin ve Ethereum önümüzdeki haftada yükseliş trendini koruyacak mı?

Bitcoin ve Ethereum önümüzdeki haftada yükseliş trendini koruyacak mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Amiral gemisi kripto varlık Bitcoin (BTC)’nin ve lider altcoin Ethereum (ETH)’un fiyatı önümüzdeki hafta da yükseliş trendini koruyacak mı? Bu soru kripto piyasalarla ilgilenen herkesin şu anda en çok üzerinde durduğu soru.

Bitcoin ve Ethereum önümüzdeki hafta ne yapacak?

Genel kripto piyasa değeri şu anda 1 trilyon doların üzerinde seyrini koruyor ve kripto para varlıklarının çoğu gelişiyor gibi görünüyor. Daha önce 23.000 dolar civarında mücadele eden Bitcoin (BTC) fiyatı 24.000 dolar seviyesini geri aldı ve hafta sonunu yükseliş notuyla kapatabilir görünüyor.

BİTCOİN

Ancak son analizlerin farklı bir öngörüsü var. Raporlara göre, Bitcoin (BTC) dip seviyesini 20.000 dolar civarında bulmuş olabilir. Popüler bir kripto analisti olan Capo, Twitter’da “BTC ralliye kalkmadan önce son bir sürpriz yapabilir” dedi. Jibon adlı başka bir kripto yatırımcı ise takipçilerine beklemelerini ve daha düşük bir fiyattan (eğilim onaylandıktan sonra) satın almalarını ve spot fiyattan işlem yapmaktan kaçınmalarını tavsiye ettiği için benzer bir uyarıda bulundu.

İlgili: BTC teknik analiz

Öte yandan, Credible Crypto, BTC fiyatının 20.700 $ aralığını kaybetmediği sürece yükselişini sürdürdüğünü belirten bir yükseliş yaklaşımına sahip.

Ethereum’un Piyasa Değeri %20 Arttı

Bu arada, lider altcoin Ethereum (ETH), bu hafta 2.000 dolara yakın seviyelere ulaşması için muhteşem bir artış gördükten sonra kripto piyasasına liderlik ediyor. Bu haberin yazıldığı esnada, Ethereum hafifçe düştü ve son 24 saatte %5.11’lik bir artışla 1.974 dolardan işlem görüyor.

23 Mayıs’tan bu yana, popüler kripto para birimi 2.020 dolara dokunduğu için kaydedilen en iyi Ethereum fiyat hareketlerinden biri yaşandı. Bir zincir içi analist olan Material Scientist, Ethereum’un kripto piyasa değerinin %20’yi aştığını, Bitcoin’in ise %40 düştüğünü belirtti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: