1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü trader Bitcoin ve bir altcoin için heyecan veren tahminler paylaştı!

Ünlü trader Bitcoin ve bir altcoin için heyecan veren tahminler paylaştı!

Ünlü trader Bitcoin ve bir altcoin için heyecan veren tahminler paylaştı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasanın yakından takip ettiği ünlü kripto analisti Pentoshi, Bitcoin ve bir altcoine ilişkin heyecan veren tahminlerde bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü trader Bitcoin ve bir altcoin için heyecan veren tahminleri paylaştı!

Bitcoin bugün yatırımcılarını umutlandıran bir görüntü verdi. Lider kripto para birimi %5,59 değer kazandı ve yeniden 50,000 dolarlık sert direnci test etmeye çalışıyor. Gün içerisinde 49,300 dolara kadar yükselen kripto para yazının kaleme alındığı anlarda 48,600 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin günlük grafik

bitcoin

 

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin yatırımcılar yılın son günlerinde bir ralli beklentisi içerisinde. Ünlü kripto analisti Penthosi, Bitcoin’de beklenilen rallinin geleceğini öngörüyor.  425.000 Twitter takipçisi bulunan kişisel sayfasında Bitcoin’e ilişkin analizler paylaşan analist, Bitcoin’in dip seviyeyi gördüğünü ve buradan sıçramaya geçeceğini belirtti. Pentoshi’ye göre Bitcoin’in ilk hedefi 53,000 dolar. Buradan sonra fiyatın 60,000 dolara doğru gideceğini değerlendiriyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Penthosi aynı zamanda radarına takılan bir altcoini de takipçileri ile paylaştı.  Kullanıcıların akıllı telefonlarına bağlı konumsal ve coğrafi bilgilere sahip veri kümelerini kaydederken token madenciliğine olanak tanıyan bir blok zinciri olan XYO Network’ü (XYO) yakından takip ettiğini belirtti.

Analist, XYO’nun çok önemli bir direnci kırmaya hazırlandığını ve %70’lik bir ralli başlatacağını tahmin ettiğini belirtti.

İlgili: XYO nedir, geleceği nasıl?

“Hacim beni daha büyük bir hareketin geldiğine inandırıyor ancak girişlere dikkat etmem gerekiyor, bu yüzden onaylamak için biraz para ayıracığım.”

Analistin dikkat çektiği XYO, Coinmarketcap verilerine göre son 24 saat içerisinde %2,42 değer kazandı ve 0,038 dolardan işlem görüyor. XYO son bir yıl içerisinde %15,295 değer kazandı.

XYO yıllık grafik

bitcoin Ünlü trader Bitcoin ve bir altcoin için heyecan veren tahminler paylaştı!

 

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.