fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. XYO nedir ve geleceği nasıl? XYO token haber ve gelişmeleri

XYO nedir ve geleceği nasıl? XYO token haber ve gelişmeleri

XYO nedir ve geleceği nasıl? XYO token haber ve gelişmeleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Top 100’e girme potansiyeline sahip XYO nedir ve geleceği nasıl? XYO token haber ve gelişmeleri için KoinMedya sitesini ziyaret edebilirsiniz.


XYO nedir ve geleceği nasıl? XYO token haber ve gelişmeleri

XYO, coğrafi ve yerel verileri anonim olarak toplayan ve doğrulayan merkezi olmayan bir blockchain ağına sahiptir. XYO Network, bir Ethereum grubu token’ıdır. XYO World platformunda, XYO token’ları, gerçek dünyadaki konumları temsil eden ERC-721 token’ları ile takas edilebilir ve stake edilebilir.

İlgili: Güncel Ethereum fiyat tahmini

XYO kripto protokolü arabalardan akıllı telefonlara birçok cihaz için yerel ve navigasyon verileri üretiyor.

XYO 10 Eylül 2021’de ABD merkezli güçlü kripto para borsası Coinbase’de listelenmeye başladı. XYO token ayrıca HitBTC, KuCoin, FMFW.io ve ZT gibi borsalarda da listeleniyor.

XYO tüm zamanların rekorunu 6 Kasım 2021’de 0.08 dolar ile gördü. Yazının kaleme alındığı saatte ise XYO 0.037 dolar bandında işlem görüyor. XYO 2018 yılından beri CoinMarketCap’te listeleniyor. Aşağıdaki grafikte XYO token fiyatlarındaki hayat boyu değişimi görüyoruz.

 

xyo fiyatları

XYO token’ın toplam arzı hakkında CoinMarketCap’te açıklayıcı bilgiler yok. Ancak piyasada işlem gören toplam XYO token miktarı 12.844.821.266 adet. XYO 478 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 144’üncü sırada işlem görüyor.

Canlı XYO fiyatları


Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.