fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Çakma Satoshi Nakamoto’ya kötü haber!

Çakma Satoshi Nakamoto’ya kötü haber!

Çakma Satoshi Nakamoto’ya kötü haber!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kendisinin gerçek Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright’a bir tokatta Avustralya’dan geldi. Avustralya’nın en büyük kripto para borsası, Craig Wright’in sahibi olduğu kriptoyu delist kararı aldı!

Craig Wright’a bir tokat da Avustralya’dan

Kendisini Satoshi Nakamoto olarak tanıtan, hatta Bitcoin haberi yapan firmalara telif davaları bile açan Craig Wright’a Avustralya’dan kötü haber geldi. Avustralya’nın en büyük kripto para borsası Independent Reserve, Craig Wright’ın sahibi olduğu kripto parayı delist etme kararı aldığını duyurdu!

Independent Reserve’in Blog sayfasından yapılan duyuruya göre, Bitcoin SV (BSV) işlem çiftleri 28 Mart 2021’de borsadan kaldırılacak.

”Son olaylar ve topluluğumuzdan gelen talepler neticesinde, Bitcoin SV işlem çiftleri borsamızdan kaldırılacaktır.”

“koinmedya_binance”

BSV ve Satoshi Nakamoto

Bitcoin Satoshi Vision’ın kısaltması olan BSV, 2018 yılında Bitcoin Cash’in (BCH) bir çatalı olarak oluşturuldu. BSV ekibinin başında ise, kendisinin gerçek Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden bilgisayar bilimci Craig Wright bulunuyor.

Binance’de listeden çıkartmıştı!

BSV’yi liste dışı eden son borsa her ne kadar Independent Reserve olsa da, daha önceden Binance’de BSV’yi delist etmişti. Binance 2019 yılında Bitcoin SV’nin kripto paralarda aradıkları yüksek standartları barındırmadığını ileri sürerek, ilgili pariteleri delist kararı almıştı.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.