1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin ralliye mi başladı? İşte yeni ATH tahmini

Bitcoin ralliye mi başladı? İşte yeni ATH tahmini

Bitcoin ralliye mi başladı? İşte yeni ATH tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Kaleo, Bitcoin için yeni tahminini paylaştı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Bitcoin ralliye mi başladı? Ünlü analistin tahmini

Lider kripto para birimi Bitcoin, haftanın son iş gününde yükselişe geçti ve 22,000 dolarlık dirence doğru yol alıyor. Uzun zaman sonra kripto piyasasında tablo yeşil görünüyor.

Bitcoin, son 24 saat içerisinde %6,59 değer kazandı. 22,314 dolara kadar yükselen BTC, yazının kaleme alındığı anlarda 21,760 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in piyasa değeri 400 milyar doların üzerine çıkarken yatırımcılar Bitcoin’de bir rallinin başlayıp başlamadığını merak ediyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Günlük Bitcoin fiyat hareketleri

Bitcoin ralliye mi başladı? İşte yeni ATH tahmini

 

Ünlü kripto analisti Kaleo, Bitcoin’deki yükseliş sırasında kripto paraya ilişkin tahminini açıkladı. Kaleo, 500 binden fazla Twitter takipçisi için yaptığı paylaşımlarda BTC’nin ne zaman tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını da tahmin etti.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Analiste göre Bitcoin 2024 yılındaki yarılama (Halving) sonrası yeni tüm zamanların en yüksek seviyesini görecek. Bu süreye kadar ise dalgalı bir görünümde olacak. Kaleo, önümüzdeki altı ay boyunca lider kriptonun 16,000 dolar ile 30,000 dolar arasında dalgalanabileceğini 2023 yılının başlarında ise 50,000 dolarlık hedefin gerçekçi olduğunu savundu.

“Bundan sonraki en olası yol, 16.000 – 30.000 ABD doları arasında bir temel aralığın kurulduğunu görmektir; bu, sonunda fiyatın nihayet yüksek zaman çerçevesi çapraz direncinin üzerine çıktığı aralık ayı civarında çözülür. 2023’ün başlarında birkaç aylık hızlı, aşırı abartılı bir büyüme beklemek, tüm zamanların en yüksek seviyesiyle sonuçlanmayacak. 50.000 dolarda bir yerde sınır koymak daha mantıklı, ancak bu büyümenin ilişkili bir mini altcoin sezonu olması gerekiyor. 2024’ün sonlarında / 2025’in başlarında nihayet tüm zamanların en yüksek ve altı haneli BTC’sini görüyoruz.”

Kaleo’nun tüm zamanların en yüksek seviyesi için tahmin ettiği rakam ise 110,000 dolar bu Bitcoin’nin şimdiki seviyesinden %400’den fazla bir büyüme anlamına geliyor.

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

Etiketler: