Bitcoin parabolik yükselişe geçebilir!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist, Nicholas Merten, Bitcoin (BTC)nin kısa sürede, beklenenin ötesinde bir yükselişe imza atabileceği görüşünde.

Bitcoin parabolik yükselişe geçebilir!

Kripto alanında yaptığı Youtube videoları ile geniş kesimlere seslenen ünü analist Nicholas Merten, 511 bin takipçisine BTC’nin 60 bin hedefine ve oradan da yeni ATH zirvesine ulaşabileceğini söyledi.

Alıcıların işin içine girdiği şu sıralarda, BTC fiyatında güçlü bir güven görüyoruz. Alıcılar fiyatı 30 binli seviyelerden 40 binli seviyelere taşımayı başardılar.

Bitcoin şu sıralarda yükseliş trendli bir yüksek dip oluşturma aşamasında. Merten Bitcoin’in bir sonraki hedefinin 60.000 dolar seviyeleri olabileceği görüşünde.

[Bitcoin] sanki bir fırlatma rampasına giriyor gibi duruyor.

Belki üçüncü kez bunu denemesi başarı ile sonuçlanabilir. Bitcoin 60.000 dolar seviyelerine ve ardından da parabolik bir yükseliş için gerekli teknik oluşumlara ulaşabilir.

Yıl sonunda 150.000-200.000 dolar seviyelerinden bahsediyoruz.

 

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

bitcoin Bitcoin parabolik yükselişe geçebilir!
BTC/USD Kaynak Nicholas Merten Youtube

Yazı anında Bitcoin 43,500 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Sermaye piyasalarına da bakan analist, ortamın Bitcoin’in tekrar 60.000 dolar seviyesine çıkması için uygun olduğunu vurguluyor.

Merten ayrıca, piyasaya korku hissiyatının hakim olduğu dönemde, fiyatın yukarı çıkması, endişelerin üstesinden gelinmeye başlandığının işareti anlamına geldiğinin altını çiziyor.

Piyasanın korku engelini aşmaya başladığını gösteren emareler var. Alıcılar piyasaya giriyor ve kontrolü ayılardan devralmak üzereler.

https://www.youtube.com/watch?v=NrFlISlr68I

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

ilgili Bitcoin ETF’si nedir? Bitcoin ETF’ler neden önemli?

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin parabolik yükselişe geçebilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.