1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin ne zaman geri dönecek? Ünlü yönetici cevap verdi!

Bitcoin ne zaman geri dönecek? Ünlü yönetici cevap verdi!

Bitcoin ne zaman geri dönecek? Ünlü yönetici cevap verdi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin, üzerindeki ölü toprağını bir türlü atamıyor. Lider kripto para birimi ne zaman eski günlerine geri dönecek? Ünlü yönetici Bitcoin için heyecan veren açıklamalar yaptı. Detaylar haberimizde.

Bitcoin ne zaman geri dönecek? Ünlü yönetici cevap verdi!

Bitcoin, düşüş trendini terse çevirmekte zorlanıyor. Lider kripto para birimi Fed’in açıklamalarının ardından bugün yüne güç kaybetti ve 35,090 dolara kadar geriledi. Küçük bir toparlanma gösteren BTC, yazının kaleme alındığı anlarda 36,500 dolardan işlem görüyor. Yatırımcıların gözü Bitcoin fiyatında hareketi ne zaman tersine çevireceği büyük merak konusu. Fiyatında yaşanan düşüşe rağmen Bitcoin’den beklentiler hala yüksek.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Öyle ki Avustralya’nın en zengin genç milyonerlerinden biri olan Finder kurucu ortağı Fred Schebesta, Bitcoin’in 2022 yılı sonuna kadar iki katına çıkacağını öngörüyor. Schebesta, BTC’nin 10 Kasım’da 68,789 dolara yükseldiği dönemde ilerleyen günlerde 75,000 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin etmişti. O günden bu yana değerinin yarısını kaybetmesine rağmen ünlü yöneticinin bu seviyelere tekrar çıkacağı tahmini koruyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Avustralya Mali İnceleme’nin Genç Zenginler Listesi’nde geçen yıl 29. sırada yer alan Schebesta, Daily Mail Australia’yaya yaptığı açıklamada Bitcoin’in bir düzeltme aşamasında olduğunu ve bu düzeltmenin BTC’nin daha fazla istikrara kavuşması için yardımcı olacağını belirtti. Ünlü yönetici BTC’nin bu seviyelere çıkarken belirli aralıklar ile düzeltmeler yaşayacağını bu dönemlerde soğuk kanlı olunması gerektiğini ifade etti.

“Bitcoin, son derece değişken ama zamanla daha az değişken hale gelecek ve dalgalanmalar daha az olacak ve keskin olmayacak.”  

Schebesta, Bitcoin’in bu seviyeye en geç 2022 yıl sonuna kadar ulaşacağını belirtti. Aynı zamanda oyun oyanarak NFT kazanılan bir platform olan Balthazar’a da yatırım yaptığını açıkladı.

Bitcoin, son 24 saat içerisinde %4,5 değer kaybetti. BTC’nin toplam piyasa değeri 691 milyar dolara gerilerken bu değere karşılık gelen piyasa hakimiyet oranı ise %41,5. Boğalar 39,000 dolarlık sert direnci aşmak için çabalıyor.

 

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

bitcoin

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: