1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bitcoin kaç dolar olacak? İşte Mike Novogratz’ın tahmini

Bitcoin kaç dolar olacak? İşte Mike Novogratz’ın tahmini

Bitcoin kaç dolar olacak? İşte Mike Novogratz’ın tahmini
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto milyarderi ve Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin tahminini yeniledi. Lider kripto para birimi için ünlü CEO’nun yaptığı heyecan verici tahmin ve Bitcoin’in teknik detayları yazımızda.

Bitcoin kaç dolar olacak? İşte Mike Novogratz’ın tahmini

Kripto para piyasasında işler yoluna girmeye başlamışken yine Elon Musk piyasaya çıktı. Musk’ın şirketi Tesla’nın finansal raporları açıklandı ve Tesla elindeki Bitcoin’in %75’ini sattığını açıkladı. 24,000 dolar seviyesine dayanan BTC, bu haberin ardından bir miktar değer kaybetti.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatte %2 değer kaybederek 22,800 dolara geriledi. Bitcoin için 22,000 dolar seviyesi kritik. Bu destek seviyesinin altındaki işlem BTC’yi daha düşük seviyelere itebilir.

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin kaç dolar olacak? İşte Mike Novogratz’ın tahmini

 

Bitcoin’e ilişkin umudunu koruyan birçok ünlü isim bulunuyor. Bunlardan biri de Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz. Ünlü CEO, Bitcoin tahmini yeniledi. Bloomberg’de BTC’nin önümüzdeki ilk yıllarda 500.000 dolara ulaşıp ulaşamayacağı sorulduğunda Novogratz, bu fiyatın görülebileceğini belirtti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Novogratz’a göre, kripto pazarındaki gerilemenin ortasında Bitcoin’i artık bir “fırsat” olarak gören kurumsal yatırımcılar var.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Galaxy Digital CEO’su, yüksek enflasyonun devam etme riski nedeniyle, Bitcoin gibi arzı sabit varlıkların servet deposu olarak “kazanmaya” ayarlandığını dile getirdi.

“Bitcoin tek sabit varlık değil. Altın, gayrimenkul, GYO’lar [gayrimenkul yatırım ortaklıkları]. Portföyünüzde olması gereken çok sayıda sabit varlık var. Ancak Bitcoin benzersiz ve benimseniyor. Arzı sadece 21 milyon. Enflasyon karşıtı bir değer deposu olmak için özel olarak üretilmiştir. Kolayca aktarılabilir. Ve birçok yönden altından daha iyi.”

Kaynak

 

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.