1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bitcoin için önümüzdeki iki hafta nasıl geçecek?

Bitcoin için önümüzdeki iki hafta nasıl geçecek?

Bitcoin için önümüzdeki iki hafta nasıl geçecek?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin, 25,000 dolarlık direnci kıramayınca düşüşe geçti. Lider kripto para birimi için önümüzdeki iki hafta nasıl geçecek? Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Bitcoin için önümüzdeki iki hafta nasıl geçecek?

Bitcoin, ağustos ayında 25,000 dolarlık seviyeyi test etti ancak boğalar bu direnci kırmak için yeterli momentuma ulaşamadı ve lider kripto para birimi geri çekildi. BTC, son yedi günde %12 değer kaybetti.

Lider kripto para birimi 60 günden fazla süredir 25,000 doların altında konsolide oluyor. 25.000 dolara yakın son artışın, 30.000 dolara giden yol oldukça net göründüğü için yükseliş eğiliminin süreceği tahmin ediliyordu. Ancak yeterli alım baskısı gelmeyince temmuz ayının en düşük seviyelerine doğru geriledi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Kripto analisti Capo, son analizlerinde Bitcoin’in teknik verilerini ele aldı ve Bitcoin’in tabana henüz yaklaşmadığını belirtti. Grafikte görüldüğü gibi, BTC trend çizgisinden ayrıldı ve bu nedenle düşüş eğiliminde olduğuna inanılıyor. Analist, fiyatın 22.500 dolar veya 23.500 doların üzerine çıkabileceğine ve bunun ardından önemli bir düşüş beklediğini ve lider kriptonun 16,000 dolara kadar gerileyebileceğini tahmin ediyor.

Bitcoin

 

Burada önemli destek noktası ise 19,000 dolarda. Bu destek seviyesinin tutulamaması Bitcoin’i daha derin bir düşüşle karşı karşıya bırakabilir.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Lider kripto para birimi yazının kaleme https://www.comedianjoshwolf.com alındığı anlarda Coinamarketcap verilerine göre 21,226 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %1’e yakın değer kaybeden BTC’nin şuandaki piyasa değeri ise 407 milyar dolar.

1 trilyon dolarlık kripto piyasasının %40,3’ünü domine eden BTC, geçtiğimiz yıl kasım ayında gördüğü 68,789 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerinin %69’luk kısmını kaybetmiş durumda.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Haftalık Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Bitcoin

 

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: