1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bitcoin için müthiş benzerlik! – Tıpkı 2019 boğa koşusu öncesi…

Bitcoin için müthiş benzerlik! – Tıpkı 2019 boğa koşusu öncesi…

Bitcoin için müthiş benzerlik! – Tıpkı 2019 boğa koşusu öncesi…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin için 2019 boğa koşusu öncesi ve mevcut ralli arasındaki müthiş bir benzerlik olduğunu ortaya koydu.  

Bitcoin için 2019 boğa koşusu benzetmesi

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC)’in mevcut rallisinin, 2019’da büyük bir çıkış kaydetmeden önceki bir modele benzediğini söylüyor.

 

Bitcoin için müthiş benzerlik! - Tıpkı 2019 boğa koşusu öncesi…

 

Sosyal medyada kendisinin Smart Contracter olarak tanıtan analist, Twitter’da takipçilerine, Bitcoin’in 2019’daki performansını tekrarlayarak, kripto piyasalarına hakim olma olasılığının yüksek olduğunu söyledi.

“BTC nihayet 18.400 dolarlık yatay zirvesini kırdı. BTC hakimiyeti (BTC DO*) yükselmeye devam ediyor ve çoğu altcoinden daha iyi durumda. [Kesinlikle] her gün bir Nisan 2019’dayız gibi hissetmeye başlıyorum.”

İlginizi çekebilir:

 

(*BTC DOM grafiği, toplam kripto piyasası kapitalizasyonunun ne kadarının Bitcoin’e ait olduğunu gösterir. Yükselen bir BTC Hakimiyeti, Bitcoin’in diğer kripto varlıklarından daha hızlı yükseldiğini ya da altcoinlerin Bitcoin yükselirken altcoinlerin değer kaybettiğini gösterir.

Bu arada Bitcoin’in Nisan 2019’a 4.102 dolardan başladığını ve Haziran 2019’da %240’lık bir kazançla 13.970 dolara ulaştığını hatırlatalım.

Smart Contracter, Bitcoin Hakimiyet endeksine de bakıyor. Ve traderlerin şimdilik Bitcoin’i yakından takip etmesi gerektiğini söylüyor:

“Bitcoin’in altcoinlerden daha iyi performans göstereceğine inanıyorum… Bitcoin hakimiyeti şu an gayet güzel ve güçlü bir sıçrama yapıyor gibi görünüyor. Bunun, hakimiyet endeksinde Bitcoin için, oldukça önemli bir hareket olduğunu düşünüyorum. Belli ki hala yükseliş trendinde. Bu yüzden Bitcoin hakimiyetinin daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum. Bitcoin’in daha da yükseleceğine dair bir onay aldığımıza göre, altcoinlere değil Bitcoin’e odaklanmanın zamanı geldiğini düşünüyorum.”

 

 

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada Bitcoin CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saat içinde %11’in üzerinde artışla 20.956$’dan işlem görüyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: