1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü fon yöneticisinden Bitcoin için heyecan veren açıklamalar!

Ünlü fon yöneticisinden Bitcoin için heyecan veren açıklamalar!

Ünlü fon yöneticisinden Bitcoin için heyecan veren açıklamalar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Skybridge Capital’den Anthony Scaramucci CNBC’ye verdiği demeçte, Bitcoin için iki önemli etkenden bahsetti. Detaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Ünlü fon yöneticisinden Bitcoin için heyecan veren açıklamalar!

Lider kripto para birimi Bitcoin, 24,000 dolarlık kritik noktayı tutmaya çalışıyor. Boğalar ile ayılar arasındaki kıyasıya mücadele devam ediyor. Bitcoin için önemli olan bu seviye kripto paranın yönünü belirlemesi yönünden dikkatle takip ediliyor.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Skybridge Capital’den Anthony Scaramucci, piyasadaki belirsizlik devam ederken Bitcoin’e ilişkin açıklamalarda bulundu. Scaramucci, CNBC’de konuştu ve “kısa vadeli kayıpları olana kadar herkes uzun vadeli bir yatırımcıdır” dedi.

Yatırımcılar Bitcoin’de bazı kayıplar görüyor olabilir “ancak uzun vadede temellerin oldukça iyi olduğunu düşünüyorum” diye de ekledi.

Ünlü yönetici, kripto para birimi için “talep şoku yaratacak” faktörler nedeniyle Bitcoin temellerinin uzun vadede oldukça iyi olduğunu sözlerine ekledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kurumsal tarafta gerçekleşen bazı gelişmelerin Bitcoin için uzun vadede çok olumlu sonuçlar ortaya çıkaracağını belirten Scaramucci, bunlardan ilkinin Finansal hizmetler şirketi Fidelity Investments’ın şirketlerin çalışanlarına emeklilik ve tasarruf planlarının %20′sine kadar Bitcoin’e yatırım yapma seçeneği sunmalarına imkan vermesi olduğunu belirtti.

İkinci olarak ise Blackrock’un müşterilerinin Bitcoin’e yatırım yapmaları için özel bir trust sunmasını, kripto para birimi için rüzgar yaratacak başka bir neden olarak gösterdi. Yönetim altında yaklaşık 8,5 trilyon dolarlık varlığa sahip olan Blackrock, Coinbase ile kurumsal müşterilerinin Bitcoin ile başlayarak kripto satın almalarına izin veren bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Ethereum hakkında da konuşan ünlü yönetici yaklaşan güncellemenin Ethereum’un değerini artıracağını ifade etti.

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 23,910 dolardan işlem görüyor. Ethereum ise 1,880 dolardan fiyatlanıyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin fiyat hareketleri

bitcoin Ünlü fon yöneticisinden Bitcoin için heyecan veren açıklamalar!

 

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: