okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.09%
Bitcoin
69.224,01 USDT
eth
ETH
-0.08%
Ethereum
3.746,51 USDT
bch
BCH
-0.15%
Bitcoin Cash
492,91 USDT
xrp
XRP
-0.12%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
0.01%
Litecoin
84,99 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
602,46 USDT
sol
SOL
-0.19%
Solana
168,03 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
38,24 USDT
ada
ADA
-0.11%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.01%
Poladot
7,42 USDT
doge
DOGE
-1.13%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.41%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bitcoin fırtınası yaklaşıyor! Ünlü analist uyardı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist, Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasının yeni bir fırtınaya hazırlandığını düşünüyor. İşte ayrıntılar.

Bitcoin fırtınası yaklaşıyor! Ünlü analist uyardı!

Eski bir Goldman Sachs yöneticisi ve Macro Guru olan Raoul Pal, kripto para uyumunun dünya geneline yayılacağı yeni bir dalga ile karşı karşıya olduğumuzu söyledi.

Katıldığı bir Youtube videosunda konuşan Real Vision CEO’su Pal, Bitcoin ve kripto para piyasasını büyütecek 3 önemli etkenin devreye girmek üzere olduğunu düşünüyor.

Egemen devletler ve özellikle de devlet varlık fonları, güven vadeden uzun vadeli varlıklara bakacaklar. Egemen devletlerin [kriptoya] geldiğini göreceğiz. Bir para birimi olmasa dahi bir varlık olarak gelecekler. Bence bu bir hayli ilginç. Bence Bitcoin’in dünyadaki yeri, rezerv teminat varlığı.

İşaretleri görüyoruz. Şu an ihtiyacımız olan şey, enflasyon hikayesinin bitmesi. Bu tam bir ivme kazandırır. Uyum kazandırır. Bu durum emtia, altın ya da gayrimenkul gibi yalnızca fiyat artışı ile kalmaz aynı zamanda yaygınlaşmayı da sağlayacağı için kıyaslanan her şeyi geride bırakacak bir büyüme görülebilir. Bir fırtınaya hazır olur.

Pal, mevcut makroekonomik koşulların, yeni bir satış süreci ihtimalini zayıflattığı görüşünde. Ünlü analist ayrıca, piyasa katılımcılarının günlük al-sat yerine uzun vadeli stratejiler geliştirmelerinin zamanının geldiğini söylüyor.

Bence makro veriler oldukça sağlam. Bu kadar güçlü bir varlık karşısında dikkatli olmalısınız. Basit olarak satın almalı ve tutmalısınız. Satış baskısının olduğunda satın almalısınız çünkü biliyorsunuz riskin ödülü de büyük olur.

 

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.